ژانویه 15th, 2016

در انتخابات آینده؛ عده ای به دنبال فتنه اکبر هستند

امام جمعه درگز گفت: با وجود رفتارهای خصمانه نظام های سلطه گر نظیر آمریکا، اسراییل و حامیان آنان در جهان، حضور گسترده مردم در انتخابات یک لشکرکشی دموکراتیک در برابر اقدامات دشمن محسوب می شود.

به گزارش درگزخبر، حجت الاسلام حسین ملکی امام جمعه شهرستان درگز در خطبه های این هفته نماز جمعه درگز ضمن سفارش نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی خاطر نشان کرد: تقوا یعنی مراقبت نفس از هر گونه فساد اخلاقی و توجه دائم به آخرت است و کسانی که تقوا پیشه می کنند در دنیا و آخرت عاقبت بخیر می شوند.

وی افزود: تقوا مایه افتخار، مباهات، کسب آبرو و اعتبار در دنیا و آخرت و از طرف دیگر گناه سبب ذلت، خواری و سقوط انسان می شود.

حجت الاسلام ملکی در خصوص تعدادی از خواسته های مردم خاطر نشان کرد: رونق اقتصادی، اشتغالزایی، عدالت اجتماعی، توسعه همه جانبه کشور خواسته تمام مردم کشور است.

وی ادامه داد: این اهداف با اهمیت جامعه ما با تعامل سازنده بین دولت و مجلس تحقق می یابد؛ و دولت و مجلس به مسئولین و نمایندگانی احتیاج دارد که به دور از رقابت ها و سرگرمی های سیاسی به دنبال دستیابی به اهداف مردم و خواسته های مردم باشند و دشمنان را ناامید کنند.

امام جمعه درگز با تاکید به اهمیت انتخابات اذعان کرد: مسئله انتخابات برای کشور ما یک مسئله حیاتی و مهم است و برای ملت ایران اسلامی که صاحب و مسئول این نظام مقدس هستند؛ یک آزمون بزرگ سیاسی و اجتماعی محسوب می شود.

وی ضمن تاکید بر اهمیت هوشیاری مردم تصریح کرد: در این مسئله مهم، ممکن است همانند سال 88 عده ای اهداف دشمن را دنبال کنند و فتنه اکبر را در کشور به وجود بیاورند.

حجت الاسلام ملکی ضمن اشاره به فضای غبارآلود فتنه گفت: در فتنه، ممکن است حق و باطل در هم آمیخته شود؛ بنابراین برای عبور از این فضای غبار آلود باید به موضع گیری ها و بیانات مقام معظم رهبری گوش فرا داد؛ چرا که او بر ما حجت شرعی دارد.

وی ادامه داد: با وجود رفتارهای خصمانه نظام های سلطه گر نظیر آمریکا، اسراییل و حامیان آنان در جهان، حضور گسترده مردم در انتخابات یک لشکرکشی دموکراتیک در برابر اقدامات دشمن محسوب می شود؛ و بسیاری از اقدامات دشمن را خنثی می کند.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.