می 11th, 2021

انتخابات 1400

برگزاری انتخابات در شهرهای چهارگانه درگز

فراهی گفت: با تایید صلاحیت شدن 8 نفر از نامزدهای رد صلاحیت شده شوراهای درگز در هیئت نظارت استان، تمامی شهرهای درگز به حد نصاب رسیده و انتخابات شوراها در 4 شهر درگز، نوخندان، لطف آباد و چاپشلو برگزار می شود.

علی فراهی فرماندار دگز در گفتگو با درگزخبر؛ اظهار کرد: برابر گزارشات واصله و مطالبی که به صورت شفاهی از استان دریافت شد، هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان در بررسی صلاحیت افرادی که در هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان رد شدند، ۲ نفر در لطف آباد، ۲ نفر در چاپشلو و ۴ نفر در درگز را تایید صلاحیت کرد.

وی افزود: با این تفاسیر انتخابات شهرهای چاپشلو و لطف آباد که به دلیل نرسیدن به حد نصاب در آستانه لغو شدن قرار گرفته بود، با این وضعیت تایید صلاحیت های جدید، مجدد برقرار شد و اکنون تمامی شهرهای چهارگانه درگز شامل نوخندان، لطف آباد، چاپشلو و بخش مرکزی می توانند انتخابات شوراها را برگزار کنند.

فرماندار درگز خاطرنشان کرد: طبق آخرین بروز رسانی آمارها، تعداد کاندیداهای تائید صلاحیت شده در درگز ۲۵ نفر، نوخندان ۹ نفر و لطف آباد و چاپشلو ۷ نفر هستند که در روزهای آینده نتیجه را به تایید صلاحیت شدگان اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.