می 1st, 2021

ضرب و جرح در بیمارستان درگز

۲پزشک و یک پرستار بیمارستان درگز مورد تعرض و ضرب و جرح قرار گرفتند

بیرجندی گفت: به دنبال درخواست نابجای بستگان یکی از فوت شدگان کرونایی، مبنی بر عدم درج بیماری کرونا به عنوان علت فوت، ۲ پزشک و یک پرستار بیمارستان امام خمینی (ره) درگز از سوی بستگان فرد فوت شده مورد ضرب و جرح قرار گرفتند.

سعید بیرجندی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت درگز در گفتگو با درگزخبر؛ از وقوع درگیری و ضرب و جرح بین وابستگان یکی از بیماران کرونایی و کادر بیمارستان امام خمینی (ره) درگز خبر داد.

وی با بیان اینکه اقدام فوق به دنبال درخواست نابجای بستگان یکی از بیماران کرونایی که فوت کرده بود رخ داد، توضیح داد: بستگان فرد مرحوم از پزشک درخواست می کنند که در پرونده بیمار، علت فوت را بیماری کرونا درج نکند؛ پزشک متعهد شهرستان هم به دلیل رعایت مسائل بهداشتی و حفظ سلامتی افراد و البته اجرای قوانین، چنین درخواستی را مورد پذیرش قرار نمی دهد.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت درگز افزود: متاسفانه افراد پس از اینکه به خواسته خود دست پیدا نمی کنند اقدام به تعرض و ضرب و جرح پزشک و سپس یکی از پزشکان بخش داخلی و یکی از کادر پرستاری بیمارستان امام خمینی (ره) درگز کردند.

بیرجندی تصریح کرد: در شرایط حساس کنونی که پزشکان و کادر پرستاری بیمارستان جان خود را در کف دست گرفته و تمام توان را صرف خدمت به مردم می کنند چنین اقداماتی اولا شایسته مردم شهرستان نبوده و در ثانی انگیزه خدمت را از پرسنل بیمارستان خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: سیر مراحل قانونی برای رسیدگی به پرونده معترضان و احقاق حق همکاران ما در حال پیگیری است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.