دسامبر 17th, 2020

اهدای بسته های معیشتی

۳۵۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان درگز توزیع شد

حجت الاسلام حسین آبادی گفت: همزمان با فرارسیدن ایام شهادت شهید سلیمانی، 350 بسته کمک معیشتی به ارزش مجموعا بیش از 100 میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان درگزی توزیع شد.

حجت الاسلام هادی حسین آبادی رئیس اداره اوقاف درگز در گفتگو با درگزخبر؛ با اشاره به نزدیک بودن ایام شهادت شهید سلیمانی اظهار کرد: اداره اوقاف در طول سال و در مناسبت های مختلف، اقدام به تهیه و توزیع اقلام فرهنگی و بسته های معیشتی می کند؛ یکی از این مناسبت ها سالروز عروج شهید سلیمانی است که به همین مناسبت طرح شهید سلیمانی در این اداره در حال اجرا شدن است.

وی عنوان کرد: در این طرح که به صورت سراسری در کل کشور اجرا می شود، بسته های معیشتی به همراه البسه گرم بین نیازمندان توزیع می شود، البته با توجه به اینکه در شهرستان موجودی البسه گرم نداشتیم، فقط توزیع بسته های معیشتی را در دستور کار قرار دادیم.

رئیس اداره اوقاف درگز تبیین کرد: با همراهی خیرین، موسسات خیریه و نهادهایی همچون سپاه، دفتر امام جمعه، نیروی انتظامی و سایر دستگاه ها مبالغی را جمع آوری کرده و به حساب بقعه واریز کردیم، اوقاف استان هم مطابق ۵۰ درصد مبلغ واریزی توسط شهرستان، مساعدت خود را به حساب بقعه واریز کرد.

حجت الاسلام حسین آبادی افزود: پس از جمع بندی مبالغ جمع آوری شده موفق به تهیه و بسته بندی ۳۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش مجموعا بیش از ۱۰۰ میلیون تومان شدیم و بسته ها را برای توزیع بین جامعه هدف در اختیار ارگانهای حمایت کننده از طرح قرار دادیم.

وی خاطرنشان کرد: قطعا این اقدامات خداپسندانه همچنان ادامه خواهد داشت و تلاش می کنیم تا جایی که در توان داریم دست حمایتی باشیم بر سر کسانی که توانایی تامین مایحتاج اولیه زندگی خود را ندارند؛ از خیرین هم تقاضا داریم در این راه همچون گذشته ما را یاری نمایند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.