دسامبر 9th, 2020

اهدای 20 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند درگزی

۱۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند درگزی اهدا شد

اکبری گفت: به همت یکی از خیرین، ده سری جهیزیه به ارزش تقریبی 31 میلیون تومان، در اختیار نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد که در انتظار دریافت جهیزیه قرار داشتند، قرار گرفت.

صادق اکبری، مدیر کمیته امداد درگز در گفتگو با درگزخبر؛ ضمن اشاره به مرحه اول توزیع جهیزیه توسط یکی از خیرین در مرداد سال جاری اظهار کرد: خوشبختانه با نیت خداپسنانه این خیر، امروز دومین مرحله از توزیع جهیزیه در حال انجام است. 

وی عنوان کرد: یکی از سرفصل های کاری کمیته امداد که باید در کنار سایر برنامه ها پیگیری شود بحث تامین جهیزیه برای نوعروسان تحت پوشش است؛ با توجه به اینکه ازدواج یکی از سنت های پیامبر گرامی اسلام است، هر کس به این سنت کمک کند از نزدیکان پیامبر (ص) خواهد بود.

مدیر کمیته امداد درگز گفت: به همت یکی از خیرین، تعداد ده سری جهیزیه به ارزش تقریبی هر یک ۳۱ میلیون تومان، تقدیم نوعروسان تحت حمایتی شد که در انتظار دریافت جهیزیه قرار داشتند؛ این دومین مرحله است که این خیر گرانمایه، مجموعه کمیته امداد را مورد لطف قرار داده و جهیزیه اهدا می کند.

اکبری تشریح کرد: هر سری جهیزیه دارای ۲۰ قلم کالا شامل یخچال، اجاق گاز، فرش، رختخواب، سرویس آشپزخانه، جاروبرقی و سایر اقلامی است که برای شروع یک زندگی متوسط مورد نیاز است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی کسانی که در شرایط فعلی به هر نحوی افراد نیازمند را مورد حمایت قرار می دهند خاطرنشان کرد: دست یاری ما برای تامین جهیزیه، مسکن، شغل و سایر نیازهای افراد تحت حمایت به سوی خیرین دراز است؛ از همشهریان عزیز تقاضا داریم ما را در ارائه خدمت به این قشر کم برخوردار جامعه یاری کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.