نوامبر 27th, 2020

حجت الاسلام محمدحسین ایروانی

سنت ترور دانشمندان نشانه ضعف دشمنان انقلاب است

حجت الاسلام ایروانی گفت: این خونهایی که بر زمین می ریزد، نشان عزت و باعث رشد نهالهای بی شمار و بالنده از جوانهای انقلابی کشور خواهد شد که جای این عزیزان ما را پر می کند.

حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز در گفتگو با درگزخبر؛ ضمن محکوم کردن ترور شهید فخری زاده؛ این دانشمند پر افتخار را یکی از قدیمی ترین و انقلابی ترین افراد دانست که جمهوری اسلامی ایران را به قدرت و توان بالایی رسانده است.

وی عنوان کرد: در قضیه شهادت شهید فخری زاده چند نکته قابل بررسی است؛ اولا روش زشت و ناپسند و سنت سیره دشمنان ما در ترور دانشمندان حوزه موشکی و هسته ای که سالهاست برای رسیدن به آن در تلاش هستند نشان از ضعف و زبونی آنهاست؛ وقتی دشمن توان مقابله علمی و نظامی ندارند روی به ترور عوامل افتخار و اقتدار کشور می آورد.

امام جمعه درگز تاکید کرد: این خونهایی که بر زمین می ریزد، نشان عزت و باعث رشد نهالهای بی شمار و بالنده از جوانهای انقلابی کشور خواهد شد که جای این عزیزان ما را پر می کند.

حجت الاسلام ایروانی تبیین کرد: دشمن ضعیف و زبون بداند این دست و پا زدنها؛ آنها را زودتر به غرق شدن و نابودی نزدیک می کند. دشمنی که قوی باشد دست به ترور ناجوانمردانه نمی زند و رو در رو مقابله می‌کند.

وی در بخش های دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در این میان عده ای در داخل کشور هستند که هنوز هم به دنبال رفع مشکلات با اعتماد به استکبار و خلق برجام های دیگر هستند؛ اینها باید خباثت و خیانت دشمن را دیده و عبرت بگیرند؛ کسانی که دانشمندان و سردار دلهای ما را ترور می کنند هیچ وقت قابل اعتماد نیستند.

امام جمعه درگز تاکید کرد:  مسئولین دولتی مراقب باشند که به امید خود را به چه کسی می بندند؛ مبادا اظهار نظر آنها باعث شاد و جری شدن دشمن در پیشبرد اهداف خرابکارانه آنها شود.

باید مسئولین ما حواسشان را جمولتع کنند که به چه کسی امید دارند که چه کسی رای بیارد نسبت به آرامش ما و امنیت کشور ما. مسئولین باید مراقب باشند. اظهار نظر آنها باعث نشود دشمن شاد شود و آنها را جری کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دشمنان بدانند هیچ خون به ناحق ریخته شده ای در این کشور پایمال نمی شود و انتقام سخت در انتظار آنهاست؛ امیدواریم این دانشمند عزیز و سایر شهدای دانشمند ما با سرور شهیدان محشور شوند و شاگردان فراوان آنها با ادامه این راه پر افتخار بر عزت نظام بیفزایند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.