سپتامبر 23rd, 2020

مسلم معین

هدف رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج اشتغال زایی است

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: هدف رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج اشتغال زایی است.

به گزارش درگزخبر؛ «مسلم معین»،رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به برگزاری مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت: این رویداد یکی از اتفاقاتی است که در سازمان بسیج طی چند سال گذشته به طور مرتب و پیوسته با هدف تولید محتوای دیجیتال در حال برگزای است.

وی با بیان اینکه نخستین دوره تولیدات محتوای دیجیتال در سال ۹۷ به طور متمرکز با حضور تیم های متخصص از سراسر کشور برگزار شد ادامه داد: این رقابت ها در سه بخش بازی، نرم افزار و انیمیشن آغاز شد و در سال ۹۸ در ۳۲ مرکز استان در سراسر کشور و با حضور ۱۵۰۰ بسیجی در قالب ۵۰۰ تیم ادامه پیدا کرد.

معین با اشاره به راهیابی ۱۱۸ تیم به مرحله نهایی که از صبح امروز با هم به رقابت خواهند پرداخت تصریح کرد: راه یافتگان به مرحله نهایی از امروز در تهران با هم به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس سازمان فضای مجازی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان تا زمان آغاز رقابت از موضوع اطلاعی ندارند تاکید کرد: پس از اعلام موضوع این رقابت از سوی مهمان ویژه برنامه در سه حوزه، تا صبح جمعه این رویداد ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به هدف برگزاری این رقابت گفت: اساسا این برنامه ها با هدف شناسایی متخصصان در حوزه دیجیتال است تا ضمن معرفی به مجموعه های فعال در حوزه دیجیتال زمینه اشتغال‌زایی در این حوزه فراهم شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.