جولای 18th, 2020

اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در درگز

فراهی از اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در درگز خبر داد و گفت: با دستور ستاد مقابله با کرونای استان، به دلیل شیوع مووج دوم کرونا، تا اطلاع ثانوی برگزاری هر گونه مراسم عزا و عروسی و فعالیت سالن های ورزشی اعم از روباز و سرپوشیده ممنوع شد.

علی فراهی در گفتگو با خبرنگار درگزخبر؛ با اشاره به شیوع موج دوم کرونا و افزایش تعداد مبتلایان به این بیماری در درگز، از تعطیلی مجدد مراسمات عزا و عروسی در این شهرستان خبر داد.

وی عنوان کرد: از روز گذشته با توجه به تصمیمات ستاد مقابله با کرونای استان خراسان رضوی، برگزاری هر گونه مراسم عروسی و عزا، چه در فضای سالنی و چه در فضای آزاد، ممنوع اعلام شد؛ همچنین به درخواست مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان درگز، فعالیت سالن های ورزشی اعم از روباز و سرپوشیده تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

فرماندار درگز تاکید کرد: البته با توجه به اینکه هرگونه اجتماعات مردمی، ممکن است شیوع بیماری را به همراه داشته باشد، این دستور استان را می توان به کلاسهای تئاتر، موسیقی و هر گونه گردهمایی که عده ای دور هم جمع می شوند اتلاق کرد.

فراهی تصریح کرد: اگرچه تعطیل کردن مراسمات عزا و عروسی و … کار بسیار سختی است و همشهریان زیادی از این قضیه دچار آسیب می شوند اما چاره ای نیست و باید بپذیریم که یکی از دلایل اصلی شیوع کرونا همین مراسمات عروسی است؛ لذا مجبوریم تا بازگشت شرایط به حالت عادی کمی محدودیت ها را بیشتر کنیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: از مردم عزیز خواهشمندیم برای مدیریت این بیماری ما را همراهی کنند و با رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک، به ریشه کن شدن هر چه سریعتر این بیماری کمک کنند؛ اگر نتوانیم تا پاییز کرونا را مدیریت کنیم، قطعا کار ما سخت و دشوار خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.