جولای 1st, 2020

جلسه مدیر کل زندانهای خراسان رضوی با مسئولین درگز

پروژه زندان جدید درگز ۸۰ درصد پیشرفت داشته است

جمشیدی گفت: پروژه زندان درگز در حال حاضر 80 درصد پیشرفت داشته است که امیدواریم با پیگیری مسئولین، حداکثر تا پایان سال جاری، فاز اول آن به بهره برداری برسد.

به گزارش درگزخبر؛ ظهر امروز خشایار جمشیدی در جلسه ای که با موضوع رفع مشکلات بهره برداری زندان درگز در دفتر فرماندار این شهرستان تشکیل شده بود؛ از تلاشها برای افتتاح و بهره برداری هر چه سریعتر این زندان خبر داد.

وی افزود: در حال حاضر از مبلغ ۱۹ میلیارد تومانی که برای پروژه زندان درگز در نظر گرفته شده بود، تنها ۴۶ درصد آن تخصیص یافته و پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه را رقم زده است.

مدیر کل زندانهای خراسان رضوی گفت: امیدواریم با تلاش مضاعف مسئولین درگز و همچنین توجه ویژه استاندار محترم خراسان رضوی، شاهد افتتاح فاز اول این پروژه در انتهای سال ۹۹ باشیم.

در ادامه این جلسه مختاری رییس دادگستری درگز، اهم مشکلات زندان فعلی درگز را کمبود فضای فیزیکی دانست و تصریح کرد: در شرایط فعلی کشور که بیماری کرونا شیوع پیدا کرده و روزانه افراد زیادی را مبتلا می کند، نیاز است که فضایی بزرگتر با امکانات بیشتر در اختیار شهرستان قرار گیرد تا بتوان امورات بهداشتی را کنترل کرد؛ اما با این وضعیت تخصیص اعتبارات قطره چکانی، امکان بهره برداری از پروژه وجود ندارد.

در پایان این جلسه مدیرکل سیاسی استانداری خراسان رضوی، ضمن جمع بندی مطالب ارائه شده در جلسه، به تشریح وضعیت اعتبارات استان پرداخت و تاکید کرد: علی رغم اینکه به دنبال توسعه زندانها در کشور نیستیم اما تامین امنیت شهروندان، مهمترین وظیفه دولت بوده و نیاز است قبل از وقوع هرگونه، تمهیدات پیشگیرانه را انجام دهیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.