ژوئن 27th, 2020

حجت الاسلام داوود عبداللهی امام جمعه موقت درگز

مجلس نقش نظارتی خود را قوی‌تر کند

حجت الاسلام عبداللهی گفت: لازم است مجلس نقش قانون گذاری و نظارتی خود را قوی‌تر کند که یک مسئول بالادستی به خود اجازه ندهد با اعلام خبر گران شدن بنزین در روز جمعه، این مردم سختی کشیده را مسخره کند.

به گزارش درگزخبر؛ حجت الاسلام داوود عبداللهی امام جمعه موقت درگز در خطبه های نماز جمعه ۶ تیر، ضمن توصیه مردم به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: تقوا عامل سعادت و بی تقوایی عامل شقاوت و بدبختی انسانهاست.

وی در ادامه ضمن مقایسه رفتار اهل بیت علیهم السلام با برخی مسئولین عنوان کرد: چشم امید اهل بیت و انبیا بعد از خدا به همین مردم بوده است؛ ائمه دلسوز ترین افراد نسبت به مردم و پیگیر ترین نسبت به دنیا و آخرت آنها بوده اند و همیشه با مردم متواضعانه و فروتنانه برخورد می کردند.

امام جمعه موقت درگز افزود: اما متاسفانه برخی مسئولین هر چه به مقام های بالاتری می رسند متکبر شده و تواضع خود را از دست می دهند؛ ضمن اینکه خیانت ها و رفتار زشت و ناپسند برخی مسئولین، زمینه گرایش به دین اسلام را در افراد از بین می برد؛ این مردم همانهایی هستند که روزگاری برای رای جمع کردن به آنها التماس می کردید.

حجت الاسلام عبداللهی خطاب به مجلس یازدهم گفت: توقعی که مردم از این مجلس دارند ویژه است؛ لازم است مجلس نقش قانون گذاری و نظارتی خود را قوی تر کند که یک مسئول بالادستی به خود اجازه ندهد با اعلام خبر گران شدن بنزین در روز جمعه، این مردم سختی کشیده را مسخره کند.

وی تصریح کرد: البته انتظار نداریم مجلس از همین فردا سر از بدن دولت جدا کند اما بی تفاوتی و شل بودن مثل مجلس دهم، نتیجه ای جز له شدن قشر ضعیف جامعه و دلزدگی و سست شدن صاحبان اصلی این نظام را نخواهد داشت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه درگز ضمن تقدیر از روحیه جهادی رئیس قوه قضائیه در برخورد با فساد درون و برون سازمانی تبیین کرد: اگر تحولاتی در قوه قضائیه دیده می شود به خاطر این است که آنها اول از خود شروع کرده اند؛ البته معنی این جمله آن نیست که بقیه وزارتخانه ها مفسد ندارند؛ مفسد دارند اما برخورد کننده ای وجود ندارد؛ همت رئیس قوه قضائیه در برخی مسئولین کمتر دیده می شود.

حجت الاسلام عبداللهی در بخش های دیگری از سخنان خود تاکید کرد: بیان و تکرار تاریخ درس است، رهبر معظم انقلاب ۷ سال پیش فرمودند آمریکا قابل اعتماد نیست اما دولت با برجام، ۷ سال زندگی مردم را دچار مشکل کرد و امروز متاسفانه به جای عذرخواهی، هنوز آن را چیز مقدسی می داند و از آن تعریف می کند.

وی در پایان خاطرنشان کردند: این آمریکایی که هنوز هم عده ای ساده لوح چشم امید به آن بسته اند همان کشوری است که مدام دم از حقوق بشر می زند اما در اتفاقات اخیر شاهد هستیم که رفتار وحشیانه پلیس این کشور با معترضان روز به روز بدتر می شود و هیچ گونه عذرخواهی در این میان وجود ندارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.