ژوئن 27th, 2020

دروازه قرآن شهر لطف آباد درگز

شهردار جدید لطف آباد بی صدا آمد

پس از گذشت بیش از 7 ماه از استعفای شهردار سابق لطف آباد، روز گذشته شهردار جدید این شهر فعالیت خود را بدون هیچگونه مراسم معارفه‌ای آغاز کرد.

به گزارش درگزخبر؛ شهر مرزی لطف آباد در شهرستان درگز بیش از ۷ ماه است که شهردار ندارد و این مساله گلایه های زیادی را برای مردم این شهر ایجاد کرده است.

به گفته اعضای شورای شهر لطف آباد، تاکنون چند گزینه برای شهرداری لطف آباد به استانداری خراسان رضوی معرفی شده که از نظر استانداری، هیچ یک از آنها صلاحیت لازم برای اخذ جایگاه شهرداری را نداشته اند.

اما روز گذشته خبری در فضای مجازی شهرستان منتشر شد مبنی بر اینکه محمد پروانه شهردار جدید لطف آباد فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد؛ پروانه پیش از این مسئول عمران شهرداری درگز بود.

حال سوال اینجاست که چرا این انتصاب و آغاز به فعالیت شهردار لطف آباد، بازتاب رسانه ای در شهرستان نداشته و هیچ مراسمی برای معارفه رسمی مجمد پروانه انجام نشده است.

امیدواریم با پتانسیل ها و ظرفیت های بسیار زیادی که در شهر مرزی لطف آباد وجود دارد شهردار جدید بتواند گام های مفید و موثری را در جهت عمران و آبادانی این شهر که به نوعی پیشانی جمهوری اسلامی ایران است بردارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.