ژوئن 19th, 2020

حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز

رفتار دوگانه رسانه‌های غربی نشان از دروغگویی و مایه ننگ مدعیان حقوق بشر است

حجت الاسلام ایروانی گفت: رفتار دوگانه رسانه های دولتی غربی در عدم انعکاس خشونت نظامیان آمریکا و انگلیس و فرانسه و ... علیه مردمی که برای دفاع از حق خود اعتراض کرده اند نشان از بی صداقتی و دروغگویی آنهاست؛ این همه رذالت و نفاق برای مدعیان حقوق بشر مایه ننگ است.

به گزارش درگزخبر؛ حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز در خطبه های نمازجمعه ۳۰ خرداد، ضمن توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: گرچه ممکن است دنیا در پی شما باشد اما شما در پی آن نباشید؛ سخن حق بگویید و برای خدا کار کنید و دشمن ظالم و یاور مظلوم باشید.

وی با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع)، افراد را از همنشینی و رفاقت با ۵ گروه برحذر داشت و عنوان کرد: افرادی که به هر بهانه و هر قیمتی دروغ می گویند، انسانهای نادان و احمق، افراد بخیل و حسود، انسان بد دل و بد گمان و انسانهای فاسق پنج گروهی هستند که دوستی با آنها به دین و دنیای انسان ضرر می رساند و باید از رفاقت با این افراد به شدت پرهیز کرد.

امام جمعه درگز در ادامه ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت ابراز کرد: شخصیت حضرت معصومه به لحاظ علمی و سیاسی یک شخصیت کم نظیر است، بانوی بزرگواری که هم مفسر و معلم قرآن است و هم در عرصه های سیاسی با افشاگری ظلم و جور حکومت وقت، شباهت زیادی به حضرت زینب (س) دارد.

حجت الاسلام ایروانی گفت: دختران همدم هایی گرانبها، دلسوز و خوش تربیت هستند؛ دشمن هم با شناخت نقش مهم زن و دختر در خانواده های ایرانی در حال طرح ریزی برای نابودی بنیان مقدس خانواده و به فساد کشیدن جامعه اسلامی ایران است؛ ازدواج آسان، به موقع، ساده و عاقلانه یکی از عواملی است که در شکست نقشه دشمنان بسیار موثر است.

خطیب جمعه درگز در ادامه ویژگی بارز قوه قضائیه را مردمی، انقلابی و ضد فساد بودن این قوه دانست و تاکید کرد: امروز محاکمه افرادی چون طبری ها که نفوذ عمیق و فساد انگیزی در قوه قضائیه داشتند مایه مباهات و باعث امید آفرینی و تقویت اعتماد عمومی است؛ قضات در برخورد با مصادیق جرم باید هیچگونه سفارشی را نپذیرفته و صاحبان نفوذ را مصون نکنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رفتار دوگانه رسانه های دولتی غربی در عدم انعکاس خشونت نظامیان آمریکا و انگلیس و فرانسه و … علیه مردمی که برای دفاع از حق خود اعتراض کرده اند نشان از بی صداقتی و دروغگویی آنهاست؛ این همه رذالت و نفاق برای مدعیان حقوق بشر مایه ننگ است؛ امیدواریم که این بیداری جهانی، هر چه سریعتر باعث نابودی رژیم صهیونیستی و افول آمریکای جنایتکار شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , , , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.