ژوئن 10th, 2020

حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز

نیروی انتظامی زینت و اقتدار نظام است

حجت الاسلام ایروانی با اشاره به نقش خطیر و جایگاه ویژه نیروی انتظامی گفت: اقتدار هر کشوری به نیروی پلیس آن کشور بستگی دارد؛ حافظان نظم و امنیت این مرز و بوم در دل مردم جای دارند.

به گزارش درگزخبر؛ صبح امروز حجت الاسلام ایروانی در دیدار با تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان درگز به نقش خطیر و جایگاه ویژه نیروی انتظامی اشاره و اظهار کرد: اقتدار هر کشوری به نیروی پلیس آن کشور بستگی دارد.

وی افزود: نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی مکتبی و مردمی، شبانه روز در حال تلاش است تا عزت و سربلندی و آرامش را برای جامعه به ارمغان بیاورد.

امام جمعه درگز گفت: حافظان نظم و امنیت این مرز و بوم در دل مردم جای دارند؛ تلاش رژیم های مستکبر دنیا برای تحریم این نیروی انقلابی و مردمی نشان از عمق بغض و کینه آنها نسبت به نیروی انتظامی و ضربات سنگینی است که از این نیرو بر پیکره آنها وارد شده است.

حجت الاسلام ایروانی تاکید کرد: کارکنان نیروی انتظامی فرزندان همین ملت و برخواسته از قلب و دل مردم هستند؛ لذا تکریم و تجلیل از زحمات شبانه روزی این عزیزان بیش از هر زمانی لازم است.

امام جمعه درگز خاطرنشان کرد: ایران و ایرانی به داشتن چنین نیروهای جهادگر و پرتلاش که در راه اعتلای کشور عزیزمان جانفشانی می کنند افتخار می کند؛ هر جا هم نیاز باشد با تمام قوا از آرمان ها و مواضع این نهاد انقلابی حمایت می کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.