ژوئن 10th, 2020

ویروس کرونا

فوت یک درگزی بر اثر ابتلا به کرونا/ تعداد کل مبتلایان به ۳۳ نفر رسید

سلیمی گفت: روز گذشته یکی از شهروندان درگزی که در مشهد بر اثر کرونا فوت شده بود، به این شهرستان منتقل و در قطعه مخصوص فوت شدگان کرونایی دفن شد؛ در مجموع از ابتدای ورود کرونا به درگز تاکنون، 33 نفر مبتلای قطعی به این بیماری شده اند.

حمیدرضا سلیمی در گفتگو با درگزخبر؛ از افزایش آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از کرونا در شهرستان درگز خبر داد و اظهار کرد: روز گذشته یکی از شهروندان درگزی که در مشهد بر اثر کرونا فوت شده بود، به این شهرستان منتقل و در قطعه مخصوص فوت شدگان کرونایی دفن شد.

وی افزود: با احتساب فرد فوت شده جدید، تعداد درگزی های فوت شده بر اثر کرونا به ۱۰ نفر رسید که ۸ نفر از آنان خارج از شهرستان و ۲ نفر از آنان در داخل شهرستان در اثر کرونا جان خود را از دست داده اند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان درگز تصریح کرد: در روز های گذشته ۲ مورد جدید مبتلا به بیماری کرونا نیز در درگز شناسایی شد که هم اکنون این افراد در بخش مخصوص بیماران کرونایی در بیمارستان امام خمینی(ره)درگز بستری هستند.

سلیمی با انتقاد از اطلاع رسانی غلط یک کانال خبری درگز در خصوص آمار کرونا گفت: از ابتدای شیوع کرونا و ورود این بیماری به دروازه های شهرستان تاکنون، در مجموع از ۱۲۶ نفر تست کرونا گرفته ایم که خوشبختانه فقط ۳۳ نفر مبتلای قطعی به این بیماری بودند اما کانال فوق با اطلاع رسانی نادرست به مردم، این ۱۲۶ نفر را تعداد بستری های درگز اعلام نموده است.

این مقام مسئول ضمن هشدار به مردم درگز اعلام کرد: در روز های اخیر و با توجه به تعطیلی های موجود، بسیاری از مسافران و میهمانان به درگز سفر کرده اند که این کار احتمال افزایش مبتلایان به کرونا در درگز را بالا برده است؛ از همشهریان عزیز تقاضامندیم به مناطق پر خطر مثل پارک ها و مکان های تفریحی که احتمال حضور مسافران بیشتر است نروند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.