می 15th, 2020

فساد و رانت خواری در بحث تولید و فروش خودروهای داخلی سرسام آور است

حجت الاسلام ایروانی گفت: ویژه خواری و رانت خواری در بحث تولید و فروش خودروهای داخلی سرسام آور است و مردم از این جهت به شدت تحت فشار هستند؛ چرا روحیه جهادی که در عرصه هواوفضا وجود دارد در عرصه صنعت دیده نمی شود؟

به گزارش درگزخبر؛ حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز در خطبه های نماز جمعه ۲۶ اردیبهشت ضمن توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: تقوای الهی بهترین سرمایه زندگی در دنیا و آخرت است.

وی در ادامه ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)، شناخت مولای متقیان را برابر با شناخت انسان کامل مورد نظر اسلام دانست و گفت: همانطور که در دنیا میزان و معیار سنجش اعمال انسانها حضرت علی (ع) است، در روز قیامت هم معیار علی (ع) است؛ چنین شخصیتی که در اوج قله خوبی ها بود، در عین حال مظلوم ترین بندگان خداست.

امام جمعه درگز با اشاره به شب بیست و سوم رمضان به عنوان مهمترین شب قدر ابراز کرد: محبوب ترین اعمال نزد خداوند در شبهای قدر طلب عافیت است، ان هم عافیت در جسم و جان و آخرت و به ویژه عافیت در عمل و محفوظ ماندن از وسوسه های شیطانی.

حجت الاسلام ایروانی تاکید کرد: روز جهانی قدس روز حمایت از ملت مظلوم فلسطین و ایستادگی در مقابل رژیم جعلی صهیونیستی تا حذف کامل این غده سرطانی است؛ امام راحل با بصیرت و آگاهی خود آخرین جمعه از ماه رمضان را به روز جهانی قدس نامگذاری کردند تا هیچگاه مساله اصلی جهان اسلام که فلسطین است مورد غفلت قرار نگیرد.

وی با اشاره به بیانات اخیر رهبری تبیین کرد: تصمیمات و کارشناسی های ستاد مبارزه با کرونا در خصوص قرنطینه اماکن و تعطیلی مراسمات مذهبی زمانی معتبر است که شخص کارشناس اهمیت مسائل معنوی را به معنای واقعی کلمه درک کرده و به آن اعتقاد داشته باشد؛ انسان منهای نماز و عبادت و مسجد و شب قدر در حکم مرده متحرک است.

امام جمعه درگز با تکذیب خروج شهرستان از وضعیت سفید، تصریح کرد: وضعیت هر شهرستان را فقط ستاد ملی کرونا در پایتخت تعیین می کند، لکن سفید بودن شهرستان به معنای تمام شدن خطر نیست؛ هم افراد زیادی که هر روز برای پیاده روی به پارک ها و خیابان ها می روند باید بهداشت را رعایت کنند و هم کسانی که به مسجد و مصلی می آیند.

حجت الاسلام ایروانی در پایان به اشاره به افزایش عجیب و مشکوک قیمت خودروهای داخلی خاطرنشان کرد: ویژه خواری و رانت خواری در بحث تولید و فروش خودروهای داخلی سرسام آور است و مردم از این جهت به شدت تحت فشار هستند؛ تا کی باید این مردم مظلوم بدترین خودروها را با بالاترین قیمت ها بخرند؟ چرا روحیه جهادی که در عرصه هواوفضا وجود دارد در عرصه صنعت دیده نمی شود؟؟ این مطالبه جدی رهبری و مردم است که امیدواریم به زودی فکر اساسی برای حل آن صورت گیرد

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , , , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.