آوریل 19th, 2020

موافقت رهبری با عفو 25 نفر از زندانیان درگز

۲۵ نفر از زندانیان زندان درگز مشمول عفو عمومی رهبری شدند

حسن مزرجی گفت: پس از موافقت رهبری با پیشنهاد رئیس قوه قضائیه، پرونده زندانیان زندان درگز با تعامل مراجع قضائی مورد بررسی قرار گرفت و 25 نفر از کسانی که شامل بخشنامه ابلاغی از سوی قوه قضائیه بودند، مورد عفو قرار گرفتند.

حسن مزرجی در گفتگو با درگزخبر؛ از عفو تعدادی از زندانیان درگز خبر داد و اظهار کرد: به مناسبت اعیاد رجبیه، عید نوروز و به ویژه مبعث رسول کرم (ص) و موافقت مقام معظم رهبری (مدظله)، تعداد ۲۵ نفر از زندانیان زندان درگز مشمول عفو قرار گرفتند.

رئیس زندان درگز توضیح داد: سیاستهای سازمان زندانها و قوه قضائیه، سازماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری و استفاده از تمام ظرفیت های قانونی برای این کار است؛ لذا معمولا در اعیاد و مناسبت های مختلف، ریاست محترم قوه قضائیه پیشنهاد عفو تعدادی از زندانیان دارای شرایط را به مقام معظم رهبری ارائه می کنند.

مزرجی عنوان کرد: پس از موافقت رهبری با پیشنهاد رئیس قوه قضائیه، پرونده زندانیان زندان درگز با تعامل مراجع قضائی مورد بررسی قرار گرفت و ۲۵ نفر از کسانی که شامل بخشنامه ابلاغی از سوی قوه قضائیه بودند مورد عفو قرار گرفتند.

وی همچنین گفت: تعداد ۵ فر دیگر از زندانیان درگز با اعطاء مرخصی پایان حبس از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.