آوریل 11th, 2020

حامد بیهقی کاندید مجلس و عضو خانواده فردای درگز

از ستاد انتخاباتی نامزد انتخابات مجلس تا قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا

حامد بیهقی یکی از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم در درگز، علی‌رغم پیروز نشدن در انتخابات، دست از فعالیت برنداشت و ستاد خود را به قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا تحت عنوان «خانواده بزرگ فردای درگز» تبدیل کرد.

به گزارش درگزخبر؛ رهبر معظم انقلاب در بخشی از بیانات خود به مناسبت فرارسیدن عید نیمه شعبان، اشاره ای به حرکت های مردمی و جهادی داشتند؛ از جمله این حرکت های جهادی تبدیل ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس به قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بود.

از جمله مصادیق مورد اشاره رهبر انقلاب، یکی از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم از درگز بود که با وجود اینکه با اختلاف ۵۰۰ رأی از نفر اول نتوانست کرسی مجلس را از آن خود کند، فعالیت های ستاد خود را تعطیل نکرد و آنجا را به قرارگاهی برای مبارزه با کرونا تبدیل کرد.

حامد بیهقی، کاندیدای مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان خراسان رضوی در درگز، پس از شیوع کرونا در کشور و به تبع آن درگیر شدن شهرستان با این موضوع، با ساماندهی و سازماندهی جوانان پای کار درگزی، تحت عنوان خانواده بزرگ فردای درگز فعالیت خود را در راستای کمک به مردم شهرستان و مبارزه با کرونا آغاز کرد.

این جوان انقلابی درگزی، پس از مشاهده کمبود و البته گرانی سرسام آور ماسک در شهرستان، پس از انتخابات سال گذشته کارگاهی را تجهیز کرد و با کمک خیرین شهرستان و استفاده از ظرفیت جوانان پای کار گروه فردای درگز، اقدام به تولید رایگان ماسک و توزیع آن بین اقشار مردم کرد.

تاکنون در این کارگاه که ۲۰ نفر نیروی کار ماهر دارد بیش از ۱۱ هزار ماسک بهداشتی تولید و به صورت کاملا رایگان در اختیار مردم گذاشته شده است.

همچنین با خلاقیت یکی از اعضای ستاد بیهقی، دستگاهی برای تولید دستکش پلاستیکی ساخته شد که تاکنون بیش از ۱۰۰۰ جفت دستکش تهیه و در اختیار اصناف و اقشاری که بیشترین ارتباط با مردم دارند گذاشته شده است.

از دیگر اقدامات گروه فردای درگز می توان به تولید دستگاه تمام اتوماتیک ضدعفونی خودروهای عبوری و تحقیق و بررسی برای ساخت دستگاه اوزون ساز بیمارستان ها نام برد.

علاوه بر تمام موارد ذکر شده؛ حامد بیهقی به صورت داوطلبانه در تمام برنامه های ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری و همچنین ضدعفونی منازل افراد مبتلا به کرونا، از ابتدای شروع برنامه ها شرکت داشته و تعهد نموده تا آخرین لحظه شکست کرونا،همچنان به همراه خانواده بزرگ فردای درگز پای کار باشد.

جای بسی خوشحالی و امیدواری است که جوانان درگزی به گونه ای عمل کرده اند که مصداق بیانات رهبر معظم انقلاب و تمجید و تعریف ایشان قرار گرفته اند.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.