مارس 31st, 2020

توزیع مواد ضدعفونی کننده بین مردم درگز توسط کارکنان سپاه

توزیع بیش از ۵۰۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده بین مردم درگز

سرهنگ پاسدار محمدرضا غفاری گفت: با همکاری کارکنان سپاه، بسیجیان و خیرین درگز تاکنون بیش از 5000 لیتر مواد ضد عفونی کننده، به صورت رایگان بین شهروندان درگز و بخش های تابعه توزیع شده است.

سرهنگ پاسدار محمد رضا غفاری در گفتگو با درگزخبر؛ از توزیع مواد ضدعفونی کننده بین مردم درگز خبر داد و اظهار کرد:: سپاه درگز با همکاری بسیجیان و خیرین توانسته است تاکنون بیش از ۵۰۰۰ لیتر مواد ضد عفونی کننده را به صورت رایگان بین شهروندان درگز و بخش های تابعه توزیع کند.

وی افزود: صبح دیروز نیز تعدادی بطری حاوی محلول ضد عفونی کننده بین اداراتی همچون کمیته امداد، جهاد کشاورزی، زندان، نیروی انتظامی و … که بیشترین ارتباط با ارباب رجوع را دارند توزیع شد.

فرمانده سپاه درگز ضمن تقدیر از مردم فهیم درگز در خصوص همکاری با سپاه و نهادهایی که سعی در مهار این ویروس دارند گفت: ماندن در خانه و حضور حداقلی در اجتماعات بیرون از منزل، بزرگ ترین کمکی است که هر یک از ما می توانیم برای سلامتی خود و خانواده و دیگر همشهریان انجام دهیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: کارکنان سپاه درگز با همکاری بسیجیان این ناحیه، همه روزه معابر عمومی، درب منازل، کوچه های شهر و بخش ها را ضدعفونی و گند زدایی می کنند؛ این اقدام به لطف خدا تا مهار کامل ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.