مارس 20th, 2020

حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز

تأکید رهبری بر مساله تولید به دلیل عدم رضایت ایشان از دولت در تحقق شعار رونق تولید است

امام جمعه درگز گفت: به نظر می آید تأکید مجدد رهبری بر مسئله تولید به دلیل عدم رضایت ایشان از فعالیت دولت و مسئولین در تحقق شعار رونق تولید سال گذشته است

حجت‌الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز در گفتگو با درگزخبر؛ ضمن تبریک سال نو و تسلیت شهادت امام کاظم (ع)، انتخاب شعار جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری را یک انتخاب هوشمندانه و دقیق دانست که اهدافی مهمی را به دنبال خود دارد.

وی عنوان کرد: عمده دلیل انتخاب شعارهای اقتصادی برای سال‌های مختلف از سوی رهبر معظم انقلاب این است که مردم و مسئولین به جهت فلش تهاجم دشمن توجه بیشتری داشته باشند؛ این روزها تمام امید دشمن این است که با تحریم و فشار اقتصادی، مردم را دچار ناامیدی کرده و آن‌ها را نسبت به نظام دلسرد کند.

امام جمعه درگز افزود: البته دشمن در تمام عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و … به‌شدت در حال کار و تلاش است اما عمده فعالیت او شناسایی و سنجش نقاط ضعف و ضربه زدن به اقتصاد کشور است.

حجت‌الاسلام ایروانی تبیین کرد: از سوی دیگر، در میان همه عوامل رشد اقتصادی، تولید نقش مهم و اساسی دارد؛ اگر در کشوری تولید رونق پیدا کرده و از تولیدکنندگان چه صنعتی و چه کشاورزی و … حمایت شود، تحریم و فشارهای اقتصادی بی‌اثر خواهد شد.

وی تصریح کرد: با این ‌وجود به نظر می‌آید تأکید مجدد رهبری بر مسئله تولید به دلیل عدم رضایت ایشان از فعالیت دولت و مسئولین در تحقق شعار رونق تولید سال گذشته است؛ به جرئت می‌توان گفت سال گذشته یک دهم انتظارات و توقعات رهبری از بحث تولید انجام شد و هنوز برنامه‌های بسیار زیادی دست‌نخورده روی زمین مانده است.

امام جمعه درگز تأکید کرد: بی‌نیاز کردن کشور از بیگانگان و ایستادگی در برابر تحریم‌ها و تهدیدات دشمن نیاز به یک رشد جهشی و فوق‌العاده در بحث تولید دارد؛ جهشی که پشت آن برنامه‌های دقیق و مدونی وجود داشته باشد؛ در این میان هم باید مردم و تولیدکنندگان تلاش کنند و هم دولت و مسئولین از تولید و اشتغال حمایت جدی و عملی داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.