مارس 18th, 2020

توزیع بسته‌های غذایی بین نیازمندان درگز

محمدرضا غفاری گفت: به همت قرارگاه محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه درگز، 100 سبد غذایی به ارزش 35 میلیون تومان بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

محمدرضا غفاری در گفتگو با خبرنگار درگزخبر؛ از توزیع سبدهای غذایی بین نیازمندان و معسران درگز خبر داد و اظهار کرد: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، اکثر خانواده‌ها به دنبال تهیه میوه و شیرینی و اقلام غذایی برای گذراندن تعطیلات خود هستند.

وی افزود: اما در این بین بسیاری از خانواده‌های محروم و نیازمند حتی توانایی تهیه یک وعده غذایی کامل را نداشته و این ایام روزهای شادی برای آنها نخواهد بود.

فرمانده سپاه درگز تصریح کرد: در همین راستا قرارگاه محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه درگز تعداد ۱۰۰ سبد غذایی برای نیازمندان این شهرستاان در نظر گرفته بود که به همت کارکنان این ناحیه بین خانواده‌های کم بضاعت و معسران شهر و روستاهای درگز توزیع شد.

غفاری بیان کرد: این ۱۰۰ سبد غذایی شامل دو کیلو گوشت قرمز، دو بسته یک کیلویی گوشت مرغ، یک کیسه ۱۰ کیلویی برنج، ۳ بطری روغن و ۴ قوطی تن ماهی درجه یک به ارزش هر بسته ۳۵۰ هزار تومان و مجموعا ۳۵ میلیون تومان است.

وی ابراز کرد: به همراه سبدهای غذایی یاد شده، تعداد ۱۵۰۰ عدد ماسک بهداشتی تولید شده در کارگاه‌های شهرستان هم بین خانواده های نیازمند توزیع شد؛ در مجموع از ابتدای امسال تعداد سبدهای غذایی توزیع شده به بیش از ۱۰۰۰ مورد رسید.

فرمانده سپاه درگز در پایان خاطرنشان کرد: جهادگران بسیجی همواره در تلاش هستند تا با کمک به مردم و رفع مشکلات نیازمندان، گرد و غبار غم را از دل‌های آن‌ها پاک کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.