ژانویه 24th, 2020

هجمه به شورای نگهبان هجمه به اصل نظام است.

حجت الاسلام عبداللهی گفت: متأسفانه برخی مسئولین داخلی وقتی منفعت آن‌ها به خطر می‌افتد تهمت سیاسی‌کاری به قوه قضائیه و شورای نگهبان و ... می‌زنند؛ هر کس به موضوع تأیید و رد صلاحیت‌ها اعتراض دارد طبق قانون پیگیری کرده و از خود دفاع کند اما هجمه به اصل شورای نگهبان هجمه به اصل نظام است.

به گزارش درگزخبر؛ حجت‌الاسلام داوود عبداللهی امام‌جمعه موقت درگز در خطبه‌های نماز جمعه ۴ بهمن ضمن توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: از خدا می‌خواهیم در مسیر بندگی ما را لحظه‌ای به خودمان وانگذارد.

وی عنوان کرد: زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) نه‌تنها برای ما بلکه برای انبیای الهی پر از درس و عبرت است؛ شخصیت این بانوی بزرگوار محور غضب و خشنودی خداست و جبرئیل مشتاق‌ترین افراد به دیدار با ایشان بود؛ گسترده‌ترین شفاعت در روز قیامت مخصوص حضرت زهراست اما ایشان در برابر امر ولایت فرمانبدارترین و تسلیم‌ترین انسان‌های روزگار بودند.

امام‌جمعه موقت درگز با اشاره به سیل استان سیستان تصریح کرد: اگر مسئولین قبل از وقوع چنین اتفاقات طبیعی، به‌درستی بحث پیشگیری را انجام می‌دادند شاید هیچ‌گاه شاید این حجم از خرابی نبودیم و اصلاً نیاز نبود چنین هزینه‌هایی برای بازسازی شهرها صورت بگیرد؛ بااین‌حال از مردم و مسئولین عزیز می‌خواهیم کمک به هم‌وطنان سیل‌زده را فراموش نکرده و آن‌ها را در این شرایط تنها نگذارند.

حجت‌الاسلام عبداللهی ضمن بازخوانی خطبه‌های مقام معظم رهبری در نمازجمه هفته گذشته تهران گفت: برخی مسئولین می‌گویند ما بدون مذاکره بلد نیستیم مشکلات کشور را حل کنیم؛ رهبری هم فرمودند ما از مذاکره ابایی نداریم اما نه با آمریکایی که تروریست فرودگاه بغداد است؛ ضمن اینکه در این مدت چیزی از مذاکره عاید ما نشد و چیزی که سایه جنگ را از ما دور کرد اول خدا بود و بعد سپاه قدس، نه برجام بی‌فرجام.

وی افزود: سپاه قدس یک مکتب است و مکتب دار آن شهید سلیمانی بود؛ تشکیل سپاه قدس بر مبنای انسانیت و رسیدن به داد مظلومین جهان بوده و هست؛ لذا اگر شعار ولایتمدار بودن سر می‌دهیم نباید جملات دشمن در تضعیف سپاه را تکرار کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه درگز با اشاره به انتخابات پیش روی کشور تصریح کرد: متأسفانه برخی مسئولین داخلی وقتی منفعت آن‌ها به خطر می‌افتد تهمت سیاسی‌کاری به قوه قضائیه و شورای نگهبان و … می‌زنند؛ هر کس به موضوع تأیید و رد صلاحیت‌ها اعتراض دارد طبق قانون پیگیری کرده و از خود دفاع کند اما هجمه به اصل شورای نگهبان هجمه به اصل نظام است.

حجت‌الاسلام عبداللهی خاطرنشان کرد: البته اگر نمایندگان ملت قانون مناسبی را وضع می‌کردند که افراد بدون هیچ سابقه اجرایی به خود اجازه شرکت در انتخابات را ندهند دیگر شاهد ثبت‌نام ۱۵ هزار نماینده برای اخذ ۲۹۰ کرسی مجلس نبودیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم مراقب باشند کسی که برای اخذ رأی اقدام به دادن شام و ناهار می‌کند درواقع به شعور ما توهین کرده؛ به فکر انتخاب یک نماینده در طراز انقلاب باشید و فریب وعده‌های دروغین برخی افراد را نخورید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.