ژانویه 21st, 2020

اهدای مدال طلای قهرمانی جهان توسط پهلوان قنبری به خانواده شهید سلیمانی

اهدای مدال طلای قهرمانی جهان به خانواده شهید سلیمانی

روز گذشته مربی تیم ملی کوراش کشور در مراسمی به پاس احترام و گرامیداشت مقام شهید سلیمانی، مدال طلای قهرمانی جهان خود را به خانواده این شهید بزرگوار اهدا کرد.

پهلوان قنبر قنبری، مربی تیم ملی کوراش کشور در گفتگو با درگزخبر؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: اگر امثال شهید سلیمانی‌ها نبودند ما هیچ‌گاه نمی‌توانستیم در امنیت و آرامش به مسابقات کشوری و جهانی رفته و مدال‌های قهرمانی کسب کنیم.

وی افزود: به همین خاطر، پس از مشورت با خانواده و طرح موضوع با اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصمیم بر آن گرفتم به نیابت از مردم عزیز شهرم که موفقیت خود را مدیون دعاهای آنان هستم، مدال طلای قهرمانی جهان که در سال ۱۳۹۴ کسب کرده بودم را به خانواده شهید سلیمانی تقدیم کنم.

مربی تیم ملی کوراش کشور گفت: البته از مجموع ۲۰۰ ورزشکار مدال آور استان، ۱۲ نفر در این امر مشارکت داشتند که دیروز در مراسمی با حضور مسئولین و فرماندهان سپاه، اهدای مدال‌ها به خانواده شهید سلیمانی صورت گرفت.

بر خود می‌بالم که افتخار چنین کاری نصیبم شد …

قنبری تأکید کرد: این اقدام از سوی ورزشکاران به‌عنوان عضوی از سرزمین پهناور ایران اسلامی، کمترین کاری بود که می‌شد در گرامیداشت یاد شهید سلیمانی انجام داد؛ بر خود می‌بالم که خداوند افتخار چنین کاری را نصیب من کرد؛ امیدوارم جوانان کشور عزیزمان همیشه یاد شهدا را در دل‌های خود زنده نگه‌دارند.

وی عنوان کرد: به‌جرئت می‌گویم کسانی که در جریان مسائل اخیر کشور سعی در تضعیف و تخریب نظام اسلامی و سپاه مقتدر داشتند، گرفتار نقشه دشمن شده و با ضدانقلاب همراهی می‌کردند؛ بنده به‌عنوان نماینده کوچک ورزش درگز و کشور و تمامی مردمی که در مراسم تشییع پیکر پاک شهدای مقاومت حضور داشتند، تا پای جان پشت سر نظام و رهبری عزیزمان هستیم.

این پهلوان نامدار درگزی در پایان ابراز کرد: با توجه به اینکه مدالهای قهرمانی فقط جنبه معنوی دارند و از لحاظ ریالی نمی شود روی آنها قیمت گذاری کرد، نمی توانستم آنها را فروخته و درآمد حاصله را صرف کمک به هموطنان سیل زده در سیل‌زده سیستان و بلوچستان کنم؛ اما پیگیر هستم تا با یافتن خیرین و گذاشتن مدالها در اختیار آنان، این عمل خداپسندانه را به سرانجامی برسانم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.