ژانویه 4th, 2020

حجت الاسلام داوود عبداللهی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه درگز

شهادت سلیمانی راه مقاومت را پر رهروتر خواهد کرد

حجت الاسلام عبداللهی گفت: دشمن احمق افکر می کند با از دنیا رفتن اشخاص، مکتب هم از بین می رود اما با عنایات الهی راه مقاومت سردار سلیمانی پر رهرو تر از گذشته خواهد شد.

به گزارش درگزخبر؛ صبح امروز حجت‌الاسلام داوود عبداللهی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه درگز در جمع پایوران این ناحیه ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی اظهار کرد: با مطالعه تاریخ سرگذشت انسان‌ها از حضرت آدم تا به امروز می‌شود به این حقیقت دست یافت که جبهه حق نه وابسته به شخص، بلکه وابسته به جبهه و جریان است.

وی عنوان کرد: ۱۲۴ هزار پیامبر الهی هر یک در زمانی، ضمن تأیید مطالب پیامبران قبلی، رسالت و مسئولیت خود را به نحو احسن انجام دادند اما شهادت و از دنیا رفتن هیچ‌یک از آن‌ها سبب نشد جبهه حق از بین برود، اتفاقاً آن‌ها آمدند تا تکمیل‌کننده جریانات قبلی خود باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه درگز گفت: زندگی اولیای الهی هم دقیقاً همین مسیر را طی می‌کرد، حضرت امام حسین (ع) آمده بود تا فرمایشات پدر و برادر و اجداد خود را تکمیل کند.

حجت‌الاسلام عبداللهی تبیین کرد: اما در این میان دشمن احمق از همان ابتدا تاکنون نگاه متفاوت با نگاه خدا و ائمه داشته و فکر می‌کند با از دنیا رفتن شخص، مکتب هم از بین می‌رود؛ لذا وقتی ابی‌عبدالله را به شهادت رساند فکر کرد کار اسلام تمام است و زینب کبری (س) یک زن بیچاره‌ای است که اگر زنده بماند کاری از دست او بر نمی‌آید؛ اما نمی‌دانست این زن ادامه‌دهنده یک جریان الهی خواهد بود.

وی افزود: اگرچه غم از دست دادن مردان بزرگ الهی بسیار سخت و جانکاه است اما قرار هم نیست یک شخص تا آخرین روز دنیا باقی مانده و جریان را رهبری و مدیریت کند، بلکه این مکتب و جریان است که باقی مانده و روزبه‌روز کامل‌تر و بر جذابیت آن افزوده خواهد شد.

این مقام مسئول تشریح کرد: دشمن تصور می‌کرد با رحلت امام خمینی (ره) کار انقلاب تمام است، اما خدا چنان کاری کرده که روح ملکوتی ایشان فعال‌تر و مؤثرتر از جسم زنده ایشان جریان انقلاب را رهبری کند؛ برای رهبران جبهه مقاومت هم دقیقاً شرایط به همین صورت است.

حجت‌الاسلام عبداللهی تأکید کرد: علی‌رغم تمام سختی‌هایی که شهادت سردار سلیمانی برای ما دارد مطمئن هستیم که با عنایات الهی راه ایشان پر رهروتر از گذشته خواهد شد و این یعنی شهدا زنده‌اند؛ راه چاره هم برای تحمل فراق این عزیزان صبر زینبی و بصیرت علوی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه درگز خاطرنشان کرد: استکبار خبیث جهانی سردار سلیمانی عزیز را از ما گرفت اما مقاومت همچنان زنده است و صدها و هزاران سلیمانی دیگر از خون این شهید والامقام خواهند جوشید و ادامه‌دهنده و تکمیل‌کننده جریان الهی خواهند بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.