ژانویه 3rd, 2020

حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز

شهید قاسم سلیمانی فاتح جبهه مقاومت و خار چشم استکبار جهانی بود

امام جمعه درگز با تبریک و تسلیت سرباز امام زمان (ع)، سردار رشید اسلام و مالک اشتر زمان گفت: شهید قاسم سلیمانی فاتح جبهه مقاومت، یار و یاور رهبر معظم انقلاب و خار چشم استکبار جهانی بود.

به گزارش درگزخبر؛ حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز در خطبه های نماز جمعه ضمن توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، اظهار کرد: تقوا بهترین زاد و توشه آدمی برای ورود به سرای آخرت است.

وی در ادامه با تبریک و تسلیت سرباز امام زمان (ع)، سردار رشید اسلام و مالک اشتر زمان افزود: شهید قاسم سلیمانی فاتح جبهه مقاومت، یار و یاور رهبر معظم انقلاب و خار چشم استکبار جهانی بود.

امام جمعه درگز گفت: در مکتب قرآن و اهل بیت (ع) شهادت بالاترین عزت و افتخار است؛ اگرچه غیر از شهادت برای امثال سردار سلیمانی ها ظلم است اما فقدان چنین شخصیت هایی از جمله مصیبت هایی است که نمی توان به راحتی آن را تحمل کرد.

حجت الاسلام ایروانی تصریح کرد: اشتباه مسلم و قطعی آمریکا در حمله به نیروهای حشد الشعبی در هفته گذشته و خطای بسیار مهم و حماقت او در به شهادت رساندن شهید سلیمانی، نتیجه شکست هایی بود که از جبهه مقاومت در منطقه خورده است.

وی تاکید کرد: اگرچه سردار سلیمانی به درجه شهادت نائل آمد اما بدخواهان این نظام بدانند جبهه مقاومت و نظام مقدس اسلامی از این سرداران قوی و شجاع و مقتدر کم ندارد؛ آنها سردار سلیمانی را از ما گرفتند اما باید ببینند چگونه هزاران سلیمانی از خون شهدا حیات پیدا خواهند کرد.

امام جمعه درگز ابراز کرد: آمریکا از این به بعد یا باید پایگاه های خود را از منطقه جمع کند یا برای سربازان خود تابوت سفارش دهد چرا که به زودی سربازان سردار سلیمانی نفس آنها را خواهند گرفت.

حجت الاسلام ایروانی گفت: مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و آل سعود بدانند هر چقدر جنایت و خیانت آنها آشکارتر شود زوال و نابودی آنها نزدیکتر خواهد شد؛ انتقام خون قاسم سلیمانی را با فتح قدس خواهیم گرفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این جنایت آمریکا که نشان از ذلت و خواری آنها داشت، ضمن ایجاد وحدت هر چه بیشتر بین نیروهای مقاومت برای ایستادگی در برابر رژیم های مستکبر دنیا؛ باعث پیروی سربازان اسلام و نابودی و شکست مستکبران دنیا به سرکردگی آمریکا خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.