دسامبر 30th, 2019

حجت الاسلام غلامی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه دانشجویی مشهد

امت همراه با امام را نمی‌توان شکست داد

حجت الاسلام غلامی گفت: در روز نهم دی، مردم به خاطر اسلام و تبعیت از رهبری، حماسه آفریده و ضمن ایستادگی در مقابل دنیای غرب، به جهان ثابت کردند امت همراه با امام را نمی‌توان شکست داد.

به گزارش درگزخبر؛ ظهر امروز حجت‌الاسلام مهدی غلامی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه دانشجویی مشهد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بصیرت، به تشریح علل برگزاری حماسه عظیم نهم دی ماه پرداخت و اظهار کرد: مسیر انقلاب ما از ابتدای شکل‌گیری آن تا به امروز هیچ‌گاه هموار نبوده، گاهی جنگ و تحریم بوده و گاهی وفور نعمت؛ ما وظیفه داریم که در برابر ناملایمات صبر کرده و در برابر نعمت‌ها شکر کنیم.

وی افزود: برگزاری همایش گرامیداشت حماسه نهم دی مصداق بارز شکر عملی در برابر پروردگاری است که بار دیگر با اراده خود انقلاب را از شر یک فتنه عظیم نجات داد.

حجت‌الاسلام غلامی گفت: سؤالی که پیش می‌آید این است که اصلاً هدف امام خمینی (ره) از انقلاب چه بود؛ آیا امام این همه سختی را به جان خرید تا حلال مشکلات اقتصادی و معیشتی و مسکن مردم باشد یا هدف والاتری داشت؟

این مقام مسئول عنوان کرد: اولین هدف امام از انقلاب و ایستادگی در برابر قدرت‌های مستکبر دنیا، ایجاد حکومت اسلامی بر مبنای تفکر ناب محمدی (ص) بود؛ دشمن هم دقیقاً از این مسئله وحشت‌زده و عصبانی است، چرا که اسلام مسیر طاغوت را بسته و پازل دهکده جهانی به رهبری آمریکا را دچار فروپاشی کرده است.

انقلاب ما زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است

وی تشریح کرد: بیداری اسلامی و زمینه‌سازی برای ظهور امام عصر (عج) ازجمله دیگر اهداف امام راحل بود؛ امروز شاهد هستیم این بیداری در بسیاری از کشورهای منطقه اتفاق افتاده و افرادی همچون شیخ زکزاکی ها با هدایت امام و رهبری در حال جذب افراد و تبلیغ دین مبین اسلام در سراسر دنیا هستند.

حجت‌الاسلام غلامی تأکید کرد: انقلاب ما بر روی سه پایه استوار است که اگر هر کدام از آن‌ها حذف شده یا از بین برود، سقوط این نظام قطعی خواهد بود؛ این پایه‌ها عبارت‌اند از اسلام، رهبری و مردم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه دانشجویی مشهد ابراز کرد: هدف دشمن از این همه خباثت و کینه‌ورزی، بستن راه بر اسلام سیاسی و استکبارستیزی است که امروز قدرت گرفته و تشکیل حکومت داده است؛ امروز دشمن تحمل هیچ‌گونه حرکت علمی و پیشرفت ما را ندارد چون می‌داند تمام این حرکت‌ها به افزایش نفوذ اسلام در منطقه و کاهش اثرگذاری استکبار منجر خواهد شد.

دشمن تلاش می کند بین امام و امت فاصله بیندازد

وی افزود: دشمنان ما از سوی دیگر، مدام در حال سم‌پاشی علیه رهبری بوده و می‌خواهند بین امام و امت فاصله بیندازند؛ آن‌ها به‌خوبی می‌دانند که مردم به خاطر اسلام و تبعیت از رهبری در مقابل دنیای غرب ایستاده‌اند و امت همراه با امام را نمی‌توان شکست داد.

حجت‌الاسلام غلامی در پایان خاطرنشان کرد: برپا نگه‌داشتن ستون اسلام هزینه دارد و هزینه آن هم استقامت در برابر دسیسه‌های دشمن، داشتن بصیرت و همراهی با امام، سختگیری بر کفار، وحدت کلمه و جهاد مالی و جانی در راه خداست که ملت ما به‌خوبی آن را ادا کرده‌اند؛ این انقلاب راه خود را پیدا کرده و به فضل الهی با سرعت به سمت قله‌های پیروزی در حرکت است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.