دسامبر 30th, 2019

سخنرانی محمدرضا غفاری فرمانده سپاه درگز در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی

استکبار جهانی چشم فتنه در داخل کشور است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز گفت: امروز استکبار چشم فتنه در داخل کشور است و تا مادامی‌که استکبار باشد فتنه هم است؛ اگر می‌خواهیم فتنه خنثی شود باید چشم استکبار جهانی که آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی و رژیم آل سعود ازجمله مصادیق واقعی آن هستند را کور کنیم.

به گزارش درگزخبر؛ سرهنگ پاسدار محمدرضا غفاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه اظهار کرد: با نگاهی گذرا به نامه ۶۹ حضرت علی (ع) در نهج‌البلاغه می‌توان به این موضوع پی برد که حوادث تاریخی در گذشته و آینده بسیار به یکدیگر شبیه بوده و روزی انتهای تاریخ بر ابتدای آن ملحق خواهد شد.

وی افزود: می‌توان گفت که فتنه سال ۱۳۸۸ دقیقاً مطابق جنگ جمل بود؛ در فتنه سال ۸۸ آن‌هایی بر روی علی شمشیر کشیدند که ادعای انقلابی گری داشتند اما دست آن‌ها از ثروت و قدرت کوتاه شده بود.

مراقب باشید در زمین دشمن بازی نکنید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز گفت: مقام معظم رهبری پس از فتنه ۸۸ بارها به برخی سران فتنه فرمودند شما جزو دایره انقلاب هستید، مراقب باشید در میدان دشمن بازی نکنید؛ اما نبود گوشی که این سخنان حکیمانه را بشنود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز تصریح کرد: در آن زمان بسیاری از عوام و خواص تقاضا داشتند، با سران فتنه برخورد شدید شده و حتی صحبت‌هایی از اعدام آن‌ها مطرح می‌شد؛ اما درایت و آینده‌نگری امام خامنه‌ای در محصور کردن سران فتنه، باعث شد بعد از گذشت ده سال هیچ نام و نشانی از آن‌ها باقی نماند؛ این در حالی است که اگر با آن‌ها برخورد قانونی می‌شد باید همچون امامزادگان شاهد بارگاه بر مزار آن‌ها بودیم.

این مقام مسئول تبیین کرد: امروز استکبار چشم فتنه در داخل کشور است و تا مادامی‌که استکبار باشد فتنه هم است؛ اگر می‌خواهیم فتنه خنثی شود باید چشم استکبار جهانی که آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی و رژیم آل سعود ازجمله مصادیق واقعی آن هستند را کور کنیم.

غفاری تأکید کرد: ما ادعا داریم انقلاب اسلامی ما برگرفته از اسلام ناب محمدی (ص) است، بنابراین لازم است تمام محاسبات خود را بر اساس تاریخ اسلام انجام داده و مطمئن باشیم طبق وعده قرآن پیروزی نهایی از آن اسلام و مسلمین خواهد بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.