ژانویه 10th, 2016

وقوع جرایم در درگز 29 درصد کاهش یافت

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درگز در جمع خبرنگاران گفت: افزایش امنیت و کاهش جرایم به وسیله همکاری مردم با نیروی انتظامی محقق می شود.

به گزارش درگزخبر، سرهنگ حسین دهقانپور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درگز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در 9 ماهه اول سال 94 نسبت به مدت مشابه سال قبل وقوع جرایم 29 درصد کاهش یافته است که نشان می دهد درگز نسبت به شاخص استانی در جایگاه بسیار مطلوبی قرار دارد.

وی افزود: افزایش احساس امنیت، کاهش جرایم و افزایش نظم عمومی جامعه همه به لطف همکاری مردم ایجاد شده است.

فرمانده نیروی انتظامی درگز ضمن تاکید بر مسئله حجاب و اثر بخشی آن در جامعه اذعان کرد: حجاب یکی از مهمترین و موثرترین عوامل امنیت در جامعه است که لازم است مسئولین فرهنگی در جهت بهبود و گسترش این ارزش اسلامی و اجتماعی گام های اساسی را بر دارند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت اجتماعی و روانی در جامعه اقدامات مقتضی را برای برخود با بد حجابی در سطح شهر و حتی داخل خودروها انجام می دهد.

سرهنگ دهقانپور با اشاره به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی خاطر نشان کرد: با توجه با شروع فصل زمستان و برودت دما و امکان وقوع یخزدگی ها و بارش برف به خصوص در جاده های خارج شهر لازم است؛ رانندگان علاوه بر تجهیز خودروهای خود به ملزومات رانندگی در شرایط ذکر شده، همواره از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنند و به حقوق سایر رانندگان نیز احترام بگذارند.

این فرمانده انتظامی با بیان اینکه انتخابات از مهمترین اتفاقات شور آفرین ماه های آینده است گفت: امید است مردم علاوه بر شرکت با شور و شوق فراوان در این انتخابات، از اقدامات مخلل آسایش و نظم دوری نمایند.

وی تصریح کرد: شماره تلفن 110 پل ارتباطی مردم و نیروی انتظامی است و مردم درگز می توانند برای ارائه هر گونه گزارش های مشکوک و مجرمانه از این شماره استفاده نمایند.

انتهای پیام/

  • DSCN9367
  • DSCN9363
  • DSCN9366


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.