دسامبر 2nd, 2019

اردوی انتخابی تیم ملی کوراش کشور

جوان درگزی به اردوی تیم‌ملی کوراش دعوت شد

حسین کریمی پس از ده سال فعالیت مستمر و تمرین های سخت و پیچیده، با شکست حریفان خود در مسابقات انتخابی تیم ملی، موفق به کسب جواز ورود به تیم ملی کوراش کشور شد

حسین کریمی در گفتگو با درگزخبر؛ ضمن تایید صحت خبری مبنی بر دعوت وی به تیم ملی کوراش کشور اظهار کرد: از سن ۲۰ سالگی ورزش کشتی را به صورت جدی آغاز کرده و امسال دهمین سالی است که تحت نظارت مربیان زبده و پرتلاش درگز و مشهد مشغول به فعالیت در رشته تاتارکوراش هستم.

وی گفت: در این مدت در مسابقات زیادی شرکت کرده و به همت مربیان و تلاشهای شبانه روزی خود موفق به کسب مدالهای رنگارنگ بسیاری شده بودم اما این مسابقه ارزش و اهمیت بالاتری داشت.

این جوان درگزی تبیین کرد: با شرکت در مسابقه انتخابی تیم ملی کوراش که حقیقتا نسبت به تمام مسابقات قبلی سخت تر بود و در سطح بالاتری قرار داشت توانستم با شکست حریفان خود مقام دومی را از آن خود کرده و مجوز ورود به تیم ملی کشور را دریافت کنم.

جوانها به ورزش به چشم یک شغل نگاه نکنند

کریمی ضمن تشکر از تمامی کسانی که در این موفقیت او نقش داشتند عنوان کرد: تلاش می کنم به این موفقیت بسنده نکرده و بتوانم به مقام ها و جایگاه های بالاتری دست پیدا کنم و باعث درخشش نام شهرستان درگز در سراسر کشور شوم.

وی افزود: توصیه من به جوانها این است که ورزش را به صورت مرتب پیگیری کنند چرا که ورزش در حفظ سلامت و تناسب جسمانی افراد بسیار مهم است اما در وضعیت فعلی نمی توان به ورزش به چشم یک شغل یا منبع درآمد نگاه کرد و فرد ورزشکار حتما باید شغلی برای خود داشته باشد.

عضو تیم ملی کوراش کشور در پایان تصریح کرد: امیدوارم که تیم ملی بتواند هزینه های شرکت در اردو و مسابقات را برای ما تامین کند، در غیر اینصورت مشکلات اقتصادی اجازه شرکت در برنامه های تیم ملی را به من نخواهند داد و احتمالا مجبور می شوم از حضور در برنامه ها انصراف دهم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.