نوامبر 24th, 2019

سرهنگ پاسدار محمدرضا غفاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز

اجرای بیش‌از ۱۱۲ برنامه درهفته بسیج در شهرستان درگز

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، بیش از 112 عنوان برنامه در سطح ناحیه، حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج سطح شهرستان درگز اجرا خواهد شد

سرهنگ پاسدار محمد رضا غفاری در گفتگو با درگزخبر؛ ضمن تبریک آغاز هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سال تشکیل بسیج مستضعفان، ناحیه مقاومت بسیج درگز اجرای ۱۱۲ عنوان برنامه را در سطح ناحیه، حوزه‌ها و پایگاه های شهرستان در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، دیدار با امام جمعه شهرستان، برگزاری نشست های بصیرتی، غبار روبی گلزار شهدا و تجلیل از فرماندهان و بسیجیان نمونه شهرستان از جمله برنامه های محوری در طول هفته بسیج است.

بسیج ۴۰ سال خدمت، جهاد و شهادت

فرمانده ناحیه مقاومت درگز با اشاره به شعار محوری “بسیج ۴۰ سال خدمت، جهاد و شهادت” عنوان کرد: ویزیت رایگان، سرکشی و بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج، بازدید از کارگاه های تولیدی و اعزام تیم های پزشکی تخصصی به مناطق محروم از دیگر برنامه های این هفته است.

غفاری تبیین کرد: مراسم بزرگ میقات صالحین روز جمعه که با حضور یکپارچه بسیجیان به همراه میز خدمت مسئولین و ویزیت رایگان بسیج جامعه پزشکی در مصلی الغدیر برگزار شد یکی از برنامه های اثربخش و وحدت آفرین در این هفته بود که برکات فراوانی به همراه داشت.

وی افزایش معنویت، بصیرت و امنیت را یکی از مسائل مهم و ضروری در بسیج دانست و تاکید کرد: برگزاری محافل انس با قرآن کریم، حلقات صالحین، نشست های بصیرتی و گشت های عملیاتی در راستای نیل به اهداف ذکر شده، از جمله مواردی است که حتما باید نسبت به اجرای آن اهتمام کافی وجود داشته باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری برنامه های فرهنگی همچون شب شعر، نمایشگاه عکس، نمایش فیلم و کلیپ ویژه این ایام، مسابقات ورزشی همچون دارت، طناب کشی، تیر اندازی و فوتسال و والیبال و … از دیگر برنامه های متنوع برای بسیجیان در طول هفته بسیج است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.