نوامبر 22nd, 2019

حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز

دولت گرانی بنزین را به‌بدترین شکل‌ممکن اجراکرد

امام جمعه درگز گفت: دولت نباید قیمت را با این شیب تند افزایش می داد؛ ضمن اینکه دولت در بحث کنترل و نظارت بازار عملکرد خوبی نداشت و خلاف آنچه گفته شده بود قیمت برخی اقلام را گران کرد.

به گزارش درگزخبر؛ حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: اخلاص و کار برای خدا باعث حفظ و ماندگاری عمل می شود.

وی در ادامه با اشاره به گفتگوی پیامبر اسلام (ص) و ابلیس که در منابع تاریخی شیعه بیان شده عنوان کرد: کاسبان درآمد حرام، قسم خورندگان به دروغ، مطربان لهو و لعب، افراد بد زبان و بداخلاق به ترتیب وکیلان شیطان، مایه سرور و شادی او، موذنان ابلیس و محبوب ترین افراد نزد شیطان هستند؛ همچنین زنانی که با سر و روی باز و لباس بدن نما جلب توجه کرده و دین مردم را غارت می کنند مورد رضایت کامل شیطان هستند.

بسیج بهترین مدافع اسلام و انقلاب

امام جمعه درگز ضمن گرامیداشت هفته بسیج تاکید کرد: بسیج به عنوان بهترین مدافع اسلام و انقلاب تا آنجا پیش رفته که دشمنان هم توفیقات نظام را مرهون بسیج و تفکر بسیجی مسئولین می دانند؛ دفاع جانانه در جنگ، سازندگی، محرومیت زدایی، رفع فتنه ها، همراهی با ولایت و نظام و الگو دهی به جبهه مقاومت منطقه بخشی از شاخصه ها و آثار تفکر بسیجی است.

حجت الاسلام ایروانی تصریح کرد: حمایت رهبری از تصمیم سران قوا مبنی بر گرانی بنزین با دو شرط موافقت سران همه قوا و کارشناسی دقیق موضوع بود؛ این مساله دقیقا مطابق قانون است و از ایشان نباید رفتار و گفتاری غیر از آنچه فرمودند را انتظار داشت.

دولت در بحث کنترل بازار عملکرد خوبی نداشت

وی افزود: اما دولت نباید قیمت را با این شیب تند افزایش می داد؛ ضمن اینکه دولت در بحث کنترل و نظارت بازار عملکرد خوبی نداشت و خلاف آنچه گفته شده بود قیمت برخی اقلام را گران کرد؛ به طور مثال در همین شهرستان درگز حتی یک کیسه برنج پاکستانی یافت نمی شود و قیمت آن صد در صد افزایش یافته است.

امام جمعه درگز تبیین کرد: جدای تمام مسائل یاد شده دولت گرانی بنزین را به‌بدترین شکل‌ممکن اجراکرد؛ کارشناسان باید ماهها قبل در رسانه ها در خصوص ضرورت های اصلاح نرخ بنزین بحث و گفتگو می کردند تا مردم آگاه شوند نه اینکه تا دو روز قبل مدام بر طبل عدم گرانی بنزین بکوبند و به یک باره در شب عید قیمت ها را سه برابر افزایش دهند؛ مگر قرار است کودتا برپا کنید که این موضوع را از مردم پنهان می کنید؟

حجت الاسلام ایروانی گفت: در فتنه های گوناگون همچون سال ۸۸ برخی از مسئولین و دوستان فتنه گر آنها با سوء مدیریت و خرابکاری این نظام را دچار مشکل کردند ولی رهبری و این مردم شریف هزینه آن را پرداخت کردند؛ ای کاش بفهمید آمریکایی که اینقدر دم از مذاکره با او را می زنید و حل مشکلات را در گرو تعامل با او می دانید دشمن شما بوده و این مردم مظلوم دوست و حامی شما هستند.

مسئولین غرب زده اقتصاد مقاومتی را از آقای رزم حسینی یاد بگیرند

وی با اشاره به عمل بسیار بزرگ استاندار خراسان رضوی در جذب ۹۰ هزار میلیارد موافقت نامه سرمایه گذاری در هفت ماهه اول امسال تشریح کرد: دولت و برخی از وزرای ناکارآمد و سست و غرب زده بهتر است کمی اقتصاد مقاومتی و تحقق فرمایشات رهبری را از آقای رزم حسینی یاد بگیرند.

امام جمعه درگز تاکید کرد: ما از آمریکا و دست نشانده های او نمی ترسیم، ترس ما از مدیران آمریکایی و ناکارآمد و غرب زده است که در تهران نشسته اند و با توطئه علیه نظام نقشه های دشمن را اجرایی می کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با این وجود مردم کشور ما آنقدر بصیر و نجیب هستند که به یک اشاره رهبری دست از مطالبه بر حق خود برداشته و ضمن جدا کردن صف خود از دشمن، با حضور در خیابان ها شعار خشم و انزجار علیه آشوبگران سر دادند؛ این چنین ملتی در هیچ جای دنیا یافت نمی شود.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.