نوامبر 22nd, 2019

دیدار امام جمعه درگز با کارکنان سپاه درگز

هیچ نهادی مانند سپاه و بسیج برای این نظام پر خیر و برکت نیست

امام جمعه درگز در دیدار با کارکنان سپاه گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون نهادهای زیادی برای خدمت رسانی به مردم و محرومین تشکیل شده اما به جرات می توان گفت برای این نظام هیچ نهادی مانند بسیج و سپاه پر خیر و برکت نیست.

به گزارش درگزخبر؛ صبح امروز حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز در اولین روز از هفته بسیج با حضور در جمع کارکنان سپاه درگز اظهار کرد: در شرایط فعلی که دشمن با همه توان در حال جنگ اقتصادی و فرهنگی با ملت ما بوده و عده ای از مسئولین غافل توان مقابله با این جنگ را ندارند، بسیج همچون گذشته با روحیه انقلابی و جهادی پای کار است و از این حیث نمره قبولی را کسب کرده است.

وی شاخصه اصلی بسیج را عمل کردن فراتر از تکلیف دانست و گفت: اگر کسی در جایی با تفکر بسیجی کار کرد به دنبال ساعت کاری و شرح وظایف نیست؛ اصلا تفکر بسیجی زمان و مکان نمی شناسند.

امام جمعه درگز عنوان کرد: اگرچه از ابتدای انقلاب تاکنون نهادهای زیادی برای خدمت رسانی به مردم و محرومین تشکیل شده و کارهای بسیار خوبی انجام داده اند اما به جرات می توان گفت برای این نظام هیچ نهادی مانند بسیج و سپاه پر خیر و برکت و مفید نیست.

بسیج پیشرو در عرصه خدمت رسانی …

حجت الاسلام ایروانی تاکید کرد: اداره جنگ در دوران دفاع مقدس، سازندگی و محرومیت زدایی پس از جنگ توسط قرارگاه خاتم الانبیاء، تاثیرگذاری در حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی و ایستادگی در برابر جنگ نرم دشمن، رشد و پیشرفت کشور در حوزه نظامی و هسته ای و کنترل و خنثی سازی فتنه های مختلف از ابتدای انقلاب تاکنون بخشی از خدمات و برکات بسیج و تفکر بسیجی مردم و مسئولین کشور ماست.

وی یکی دیگر از برکات بسیج را صدور تفکر انقلاب به دنیا دانست و تصریح کرد: امروز اگر عده ای جوان در کشورهای منطقه پای کار آمده و اقدامات بی نظیری را در مقابله با دشمن انجام می دهند برگرفته از همین تفکر بسیجی است.

امام جمعه درگز گفت: بسیجی یعنی آزادی خواهی و مبارزه با ظلم و ستم؛ هر ملتی که این تفکر را در خود پرورش دهد به درجات بالای عزت و سربلندی می رسد؛ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هم عزت خود را از بسیج و تفکر بسیجی دارد.

حجت الاسلام ایروانی در پایان خطاب به حاضرین در جمع خاطرنشان کرد: تلاش کنید ضمن حفظ این روحیه جهادی و انقلابی، رابطه خود را با خدا بهتر کنید چرا که توفیقات ما در عرصه کار و خدمت به محرومین وابسته به درجه ایمان و ارتباط قلبی با خدای متعال است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.