اکتبر 31st, 2019

علی فراهی سرپرست فرمانداری درگز شد

صبح امروز طی مراسمی محمدحسن فرهادی فرماندار سابق درگز تکریم و با حکم استاندار خراسان رضوی، علی فراهی به عنوان سرپرست فرمانداری درگز منصوب شد.

به گزارش درگزخبر؛ صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی مراسم تکریم و معارفه فرماندار درگز در سالن همایشهای فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

در این مراسم ابتدا از خدمات محمدحسن فرهادی به عنوان فرماندار سابق شهرستان درگز تشکر و قدردانی شد؛ فرهادی سالها پیش از کسب سمت فرماندار درگز، به عنوان ریاست آموزش و پرورش در این شهرستان مشغول به خدمت بود.

 

محمدحسن فرهادی در سی و سومین سال خدمت خود با حکم استاندار خراسان رضوی به سمت فرماندار درگز منصوب شده بود که امروز پس از گذشت 2 سال از زمان صدور حکم، بازنشسته شد و کرسی ریاست را واگذار کرد.

 

علی فراهی هم که امروز با حکم استاندار به سمت سرپرست فرمانداری درگز منصوب شد، از جوانان متدین و فعال در عرصه خدمت رسانی به مردم است؛ وی سابق بر این به مدت 13 ماه معاون فرماندار و پیش تر از آن در کسوت بخشدار لطف آباد به مردم شهرستان مرزی درگز خدمت می کرد.

 

اکنون باید برای تصمیم گیری وزارت کشور و استانداری خراسان رضوی در انتخاب گزینه نهایی فرمانداری درگز به انتظار نشست؛ البته با عنایت به نزدیک بودن ایام انتخابات نمایندگی مجلس و لزوم مدیریت صحیح شهرستان، انتخاب گزینه غیر بومی که در جریان امورات شهرستان نبوده به صلاح نیست و باید تعیین قطعی فرماندار به ایام پس از انتخابات موکول گردد.

 

امیدواریم دولت محترم، فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر جوان گرایی را در خصوص این مسئولیت حساس و مهم از شهرستان درگز را در دستور کار خود قرار دهد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.