ژانویه 8th, 2016

باید مراقب فتنه اکبر بود/مردم با بصیرت در انتخابات شرکت کنند

امام جمعه شهرستان درگز گفت: فتنه سال 88 فتنه اصغر بود؛ ولی شاید فتنه اکبر در راه باشد چرا که آثار آنرا می توان در صحبت های مرتبط با مجلس خبرگان، خواص بی بصیرت مشاهده کرد.

به گزارش درگزخبر٬ حجت الاسلام حسین ملکی امام جمعه شهرستان درگز در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: انتخابات یک مسئله استراتژیک و حیاتی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است؛ که با مسئله انقلاب اسلامی رابطه تنگاتنگ و مهمی دارد.

وی افزود: بنابراین در همه انتخابات به ویژه انتخابات مجلس خبرگان حضور هر چه بیشتر و با شکوهتر مردم به دلیل حساسیت و ضرورت موضوع، اهمیت بیشتری می یابد.

حجت الاسلام ملکی در خصوص فلسفه تحریم ها ظالمانه بعضی کشورها خاطر نشان کرد: فلسفه تحریم های قدیم یه علت دشمنی با انقلاب اسلامی و فلسفه تحریم های جدید به خاطر موضوع پسا برجام وضع شده است.

وی ادامه داد: صهیونیسم و استکبار جهانی برای نفوذ در نیروهای مختلف جامعه و فروپاشی انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

امام جمعه درگز با تاکید به هوشیاری مردم در انتخابات آینده اذعان کرد: فتنه سال 88 فتنه اصغر بود؛ ولی شاید فتنه اکبری در راه باشد چرا که آثار آنرا می توان در صحبت های مرتبط با مجلس خبرگان و ولایت فقیه بعضی خواص بی بصیرت مشاهده کرد.

وی تصریح کرد: شورایی کردن رهبری و محدود کردن اختیارات رهبری که توسط بعضی از خواص بی بصیرت گفته می شود؛ ممکن است به فتنه اکبر تبدیل شود.

حجت الاسلام ملکی درباره تقسیم بندی اسلام از دیدگاه استکبار جهانی گفت: از نظر استکبار جهانی اسلام به چهار دسته: اسلام بنیاد گرا، اسلام سنتی، اسلام پویا و اسلام سکولار تقسیم می شود.

وی ادامه داد: اسلام بنیادگرا، تنها نوع اسلام است که تهدید و تطمیع خللی در آن به وجود نمی آورد. و بقیه انواع اسلام با اسلام ناب محمدی(ص) فاصله دارند.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.