ژانویه 14th, 2016

افزایش آسیب های شبکه های ماهواره ای با بازیگران ایرانی

مخاطبان سینمای ایران این مسئله مهم را درک خواهند کرد که تولیدات داخلی ایران با وجود مشکلات و ایراد فراوان، تنها رسانه ای است که با ارزشهای اسلامی، ملی، سنتی ایران بیشترین تطابق را دارد.

به گزارش درگزخبر، به دنبال مهاجرت چندین بازیگر ایرانی به کشورهای غربی و ترکیه ای و حضور آنان در فیلم ها و رسانه های تامل برانگیز این سئوال را در ذهن شنونده ایجاد می کند؛ که چطور یک بازیگر سینمایی کشور ناگهان تصمیم به مهاجرت به یک کشور دیگر می کند و در شبکه های ماهواره ای که عموما آسیب های اجتماعی, تغییر سبک زندگی، دشمنی پنهان و آشکار با جمهوری اسلامی ایران را دنبال می کنند؛ حضور می یابند و علاوه بر کشف حجاب علیه کشور و هموطنان خود گام بر می دارند.

شبکه های ماهواره ای امثال شبکه ترکیه ای جم (GEM TV) بدون هیچ محدودیتی در استفاده از جذابیت های بصری و ساختار شکن در واقع برای جامعه ما یک آفت محسوب می شود. متاسفانه بعضی از هنرمندان کشور به خاطر پول، شهرت، در برابر پیشنهادات کشورهای غربی و ترکیه ای تسلیم می شوند و سینمای کشور خود را برای همیشه ترک می کنند.  مهاجرت بازیگران سینمایی به کشورهای دیگر و ایفای نقش در شبکه های آنان این ذهنیت را به مخاطبان می دهد؛ که بازیگران و هنرمندان تا فرصتی برای رفتن پیدا می کنند برای همیشه از کشور خارج می شوند؛ و از طرف دیگر به دلیل وجود پیوند حسی این بازیگران با مخاطبان ایرانی آسیب های جدی را به فرهنگ کشور وارد می کنند؛ بنابراین در اینجا مدیریت بازیگران و هنرمندان کشور اهمیت و توجیه بیشتری می یابد.

 اما در این بین، نکته ای که این چهره ها و بازیگران باید مدنظر داشته باشند این است که آنها باید ارزش کار خود را حفظ کنند و در شبکه هایی حضور یابند که حداقل از شرم و حیایی انسانی در آن خبری باشد. هنرمندان کشور نباید به شبکه های نظیر جم (GEM TV) که رسالت خود را تغییر سبک زندگی مردم ایران و سایر مسلمانان جهان قرار داده اند؛ ملحق شوند و خود زمینه انحراف مخاطبان را فراهم کنند.

از طرف دیگر مخاطبان سینمای ایران نیز این مسئله مهم را درک خواهند کرد که تولیدات داخلی ایران با وجود مشکلات و ایرادات فراوان، تنها رسانه ای است که با ارزشهای اسلامی، ملی، سنتی ایران بیشترین تطابق را دارد و کمترین آسیب فرهنگی را به مخاطبان خود وارد می کند.

انتهای پیام/

  • fdzbgdfh


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.