ژانویه 6th, 2016

پازل جنایتهای آل سعود با اعدام شیخ باقرالنمر تکمیل شد/ آتشی که دولت تروریستی آل سعود برپا کرده گریبانش را می‌گیرد

کارشناس مسائل مذهبی با محکوم کردن اقدام تروریستی دولت ال سعود، اعدام رهیر شیعیان عربستان را نشان از ضعف و استیصال حاکمان سعودی دانست و افزود: دولت تروریستی و کودک کش ال سعود پازل جنایتهای یکسال گذشته خود را با اعدام شیخ باقر النمر تکمیل کرده و تنفر جهان اسلام را برانگیخته است.

به گزارش درگزخبر،حجت الاسلام محمد تقی ایزدی در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، افزود: امروز جهان اسلام بار دیگر داغدار شده و این جنایاتی را که در کشورهای اسلامی می بینیم همه ریشه در فتنه بزرگ یعنی دولت تروریستی ال سعود دارد که مزدوری آمریکا و اسرائیل در منطقه خاورمیانه را بعهده دارد.

وی تصریح کرد: شیخ باقرالنمر تنها رهبر شیعیان عربستان نبوده و بلکه یکی از علمای اعظم جهان اسلام محسوب می شد که در برابر یهود و صهیونیست در سرزمین حجاز قیام کرده و جرم او فقط تبیین اسلام ناب اهل بیتی در درون کشور عربستان سعودی بود.

ایزدی با بیان اینکه اقدامات یکسال گذشته حاکمان سعودی انزجار جهان اسلام را در پی داشته، افزود: از کمک های مالی، تسلیحاتی و اطلاعاتی دولت تروریستی ال سعود به گروههای تکفیری تا کشتار مردم مظلوم یمن و ۷ هزار حاجی در سرزمین منا و امروز هم اعدام شیخ نمر همه ریشه در باطن یهودی و صهیونیستی حکام سعودی دارد که بعنوان خائن الحرمین بزرگترین نقطه ثقل جهان اسلام را در اختیار گرفته اند.

وی اظهار داشت: اعدام شیخ نمر نشان از ضعف و ناتوانی حاکمان بی تجربه سعودی است که باطن یهودی و صهیونیستی دارند و تمام اقدامات و اهداف رژیم غاصب صهیوینستی را در کشورهای جهان اسلام پیاده می کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: جهان اسلام این اقدامات تروریستی حاکمان سفاک سعودی را بر نمی تابد و بزودی آتشی که در کشورهای اسلامی به پا کرده دامن انها را می گیرد ودر این اتش خواهد سوخت.

وی گفت: امروز جهان اسلام در فضائی دیگر قرار گرفته که از یک طرف جبهه کفر و شرک و از سوی دیگر برخی حاکمان فاسق و مزدور کشورهای خلیج فارس هجمه سنگینی علیه بیداری اسلامی و کشورهای جهان اسلام به راه انداخته اند که با رویکرد تفرقه و اختلاف و تجهیز گروههای تروریستی قصد دارند تا اسلام و مسلمین به انحراف و نابودی کشیده شوند.

ایزدی تنها راه مقابله با این هجمه سنگین را وحدت و انسجام مسلمانان ذکر کرد و بیان داشت: مسلمانان جهان اسلام تنها در سایه وحدت و همدلی می توانند گروههای تروریستی را از کشورهای اسلامی بیرون برانند و خود را از زیر سلطه جبهه استکبار خارج کنند.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.