ژانویه 3rd, 2016

صدای شهید شیخ النمر هیچگاه خاموش نمی شود

فرمانده بسیج ناحیه مقاومت درگز گفت: صهیونیسم و استکبار جهان با نام حکام آل سعود یا نیجریه، علمای دینی را به شهادت می رسانند تا صدای صلح و دوستی را برای همیشه خاموش کنند.

به گزارش درگزخبر، سرهنگ پاسدار محمدهادی قوی پنجه فرمانده بسیج ناحیه مقاومت درگز در گفتگو با خبرنگار ما ضمن عرض تسلیت به امت اسلام به مناسبت شهادت شیخ باقر النمر به دست آل سعود اذعان کرد: صهیونیسم و استکبار جهانی با نام حکام آل سعود یا نیجریه، علمای دینی را به شهادت می رسانند؛ تا صدای صلح و دوستی را برای همیشه خاموش کنند.

وی با تاکید به اینکه صدای حق هیچگاه خاموش نمی شود گفت: شیخ النمر هیچگاه دعوت به کشتار و جنگ نکرد و همواره خواهان صلح، دوستی و وحدت بین طیف های مختلف امت اسلامی بود.

قوی پنجه اعدام شیخ النمر را به عنوان یک روحانی منتقد را مصداق عینی اقدام ضد حقوق بشری آل سعود نام برد و گفت: سکوت مدعیان حقوق بشری نسبت به این واقعه هولناک، رسوایی دیگری برای سیاست های پوشالی غرب خواهد بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز ضمن محکوم کردن این اقدام آل سعود خاطر نشان کرد: صهیونیسم جهانی با این اقدامات قصد دارد تا مسلمانان به جای توجه به مساله فلسطین و قدس سرگرم جنگ های داخلی شوند.

وی افزود: همه مسلمانان باید بدانند که صهیونیسم و استکبار جهانی به دلیل داشتن اعتقادات غلط عامل اصلی نا امنی در منطقه و جهان هستند.

انتهای پیام/

 


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.