ژانویه 2nd, 2016

9 دی نقطه عطف انقلاب اسلامی است

امام جمعه شهرستان درگز گفت: روز 9 دی یکی از شاهکارهای اعتقادی و سیاسی ملت با بصیرت و ولایتمدار ایران اسلامی است.

به گزارش درگزخبر٬ حجت الاسلام حسین ملکی امام جمعه شهرستان درگز در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: رصد بهانه گیری ها و تحریم های جدید آمریکا نشان می دهد که مسئله برجام فقط یک بهانه است و آمریکا اهداف دیگری را دنبال می کند.
وی افزود: استکبار و صهیونیست جهانی، درصدد از بین بردن جمهوری اسلامی ایران هستند؛ آنان با محدود کردن توان موشکی ایران و اعمال فشار برای توقف تولید موشک با برد زیاد، قصد از بین بردن امنیت و اقتدار این نظام مقدس را در سر دارند.
حجت الاسلام ملکی در خصوص مسئله انتخابات در کشور خاطر نشان کرد: انتخابات در تراز انقلاب اسلامی به گونه ای است که باید کاندیدهایش دلسوزانه، مسئولانه و متخصصانه در آن وارد شوند.
وی ادامه داد: اگر مردم نیز با حضور و انتخاب آگاهانه در آن شرکت کنند در واقع از انقلاب، ولایت و امنیت خود پاسداری می کنند و با رای خود عظمت، اقتدار و استقلال خود را به جهانیان نشان می دهند.

امام جمعه درگز با تاکید به اهمیت روز 9 دی اذعان کرد: روز 9 دی یکی از شاهکارهای اعتقادی و سیاسی ملت با بصیرت و ولایتمدار ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد: 9 دی 88 در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی یک نقطه عطف است و در این روز ملت با بصیرت ایران برای همیشه یک پاسخ قاطع، آگاهانه و هوشمندانه به فتنه گران و استکبار جهانی دادند.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.