ژانویه 14th, 2016

حماسه «۹ دی» سونامی بزرگ مردمی علیه جریان فتنه

هیچ قشری در 9 دی غایب نبود، همه آمدند ولایت دلها را به هم گره زده و یکباره سونامی بزرگ مردمی تمامی بافته ها و طرح های اتاق فکر جریان فتنه را به هم ریخت.

به گزارش درگزخبر، به نقل از صبح توس، هرفتنه در کنار ریزش ها رویش هایی دارد که چه بسا بزرگتر و گرانقدرتر از ریزش ها باشد و در کنار خسارت ها دستاوردهایی دارد که درس اند وعبرت، هم برای نسلی که در دوره فتنه حضور داشته و هم نسل های بعدی که تاریخ آن را می خوانند.

این جاست که تاریخ عبرت ها ودرس هایی برای نسل های گذشته و آینده دارد، در واقع تاریخ معلم بشر است به سوی روشنایی ها، به سوی بصیرت یافتن و راه سعادت را از بیراهه شناختن.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بارها انقلاب و ملت ، مورد هجوم فتنه گران داخلی وخارجی قرار گرفتند و در تمامی این فتنه ها دشمن با یک تهاجم گسترده روانی همه امکانات پیشرفته و مدرن بشری را به کارگرفت تا بلکه بینایی وشنوایی این ملت را تحت تاثیر قرار دهد و از فهم وادراک و شناخت درست بازش دارد.

اما این ملت به برکت اسلام وهدایت های مدبرانه وپیامبر گونه امام(ره) ورهبری بیدارشده بود و حاضر نبود چشمان وگوش هایش را به دشمن بسپارد، شهادت را شیرین تر از عسل می دانست و جوانانش را ردای شهادت می پوشاند و به میادین رزم با دشمن می فرستاد.

انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ فرا رسید

از مدت ها قبل اتاق فکر مستکبران فعال شده بود وعناصر منافق، چپ، سلطنت طلب، ملی گرا، رقاصه ها و آوازه خوان های فراری، ضد انقلاب داخلی ، اشرار وفرصت طلب ها ، در یک جبهه وسیع دست به کارشده بودند.

آتش این طیف از ماه ها قبل از برگزاری انتخابات تهیه شده بود و دشمن خوشحال بود که با این فضای تیره وتار ، دیگر افق دید ملت بسته شده است، او جلوی پایش را هم نمی بیند چه رسد به قیافه کریه و خنجر به دست دشمن را که در پشت چهره های به ظاهر موجه پنهان شده بود.

این جاست که به این نکته پی می بریم، وقتی خوارج پیشانی پینه بسته از نماز و با سابقه بایستند، بینش علی وار می خواهد که شمشیرش را برگردن آنان فرود آورد و آن ها را شیاطینی ببیند که در منظر ایمان سنگر گرفته اند.

سران فتنه به عوامل اجرای سناریوی سرویس های اطلاعاتی و تبلیغاتی دشمن تبدیل شده بودند که می خواستند قدرت را از گفتمان امام (ره)، خط انقلاب و ولایت فقیه باز پس گیرند.

وقتی نتایج انتخابات اعلام شد و آن ها نتوانستند با اعلان آمارهای قلابی که از پیروزی قبل از موعد خود خبر می دادند ، به نتیجه برسند ، سناریوی بعدی خود را اجرا کردند، فریاد تقلب تقلب سردادند وخودشان هم در خیل مردمی که به دنبال متقلب می گشتند به راه افتادند.

آنان انگشت خود را به سمت کلیت نظام گرفته بودند و در پشت پرده سناریوی براندازی یعنی « تقلب » پنهان شده بودند ومردم را به کف خیابان ها کشاندندتا فرصت برای اشرار ومنافقین، برای ضربه زدن به نظام مهیا شود.

ابطال انتخابات تنها خواست آنان بود که بدون ارائه هرگونه سند ومدرکی و بدون حاضر شدن برای طی مراحل قانونی ، به آن اصرار می کردند.

وقتی رهبر بیدار ملت ، آنان را به مشخص کردن مرزخود با دشمنان ، که معیار و ملاک مهم خط امام (ره) بود فرا خواندو آنان از اعلان برائت از دشمنان خودداری کردند، وقتی به تصاویر امام (ره) اهانت کردند ، ملت به توخالی بودن شعار خط امامی این فتنه گران پی برد.

وقتی متقلبان اصلی از اعتماد ملت سوء استفاده کردند و در لباس دوست خود را نشان دادند ودر روز عاشورا به هتک حرمت مقدسات ملت پرداختند ، هیچ کس نماند مگر آنکه به خباثت این فتنه گران پی نبرده باشدو این نبود مگر به لطف خدا و روشنگری های رهبر معظم انقلاب.

جگر ملت از جسارت به عاشورا سوخت، وجلوه نصرت الهی در ۹ دی ۸۸ تجلی کرد.

هیچ قشری در ۹ دی غایب نبود،همه آمدند،ولایت دلها را به هم گره زده و یکباره سونامی بزرگ مردمی،تمامی بافته ها و طرح های اتاق فکر جریان فتنه را به هم ریخت.

مردم به ندای « هل من ناصر ینصرنی » رهبر خود لبیک گفتند وبا سردادن شعار مرگ بر فتنه گر ، در ۹ دی سال ۸۸ ، این روز رابه یک یوم الله ماندگار تبدیل کرند.

حالا دشمنان دریافته بودند که الگوی بیداری اسلامی ، یک الگوی با ثبات و متکی به نصرت الهی و بینش عمیق مردمی است، مردمی که پای تعهد وبیعت وفادارانه خود به انقلاب اسلامی ایستاده اند.

در پایان این بشارت مقام معظم رهبری را یاد آور می شویم که فرمودند:

« این بنی استوار که هندسه آن الهی است ، بنای آن هم با دست یک مرد الهی است، بقاء آن هم با اراده این ملت عظیم و با ایمان این ملت عظیم است، استوار خواهد ماند و انشالله این درخت روز به روز ریشه دارتر خواهد شد و خواهید دید که این مخالفان ، این کسانی که با این بنا ، با این حق وحقیقت مخالفت می کنند ،…این ها در مقابل چشم شما انشالله نابود خواهند بود»

دیدار با جمعی از طلاب و روحانیون در۲۲ /۹ /۸۸

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.