دسامبر 19th, 2015

بیش از 7هزار نیازمند درگزی از خدمات و حمایت های کمیته امداد امام خمینی(ره) استفاده می کنند

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان درگز گفت: داشتن ثروت خدادادی و پتانسیل های ذاتی شهرستان به تنهایی باعث فقر زدایی نمی شود بلکه باید با برنامه ریزی، اشتغالزایی و فعالیتهای کار آفرینی شرایط شکوفایی اقتصادی برای نیازمندان درگز محیا شود.

به گزارش درگزخبر، صادق اکبری مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) درگز به خبرنگار ما اظهار کرد: بیش از 7000 نفر نیازمند درگزی از خدمات و حمایتهای مستمر و غیر مستمر کمیته امداد امام خمینی(ره) استفاده می کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان درگز درباره اهمیت مشاوره در زندگی اشخاص خاطر نشان کرد: راهنمایی و مشاوره به صورت حرفه ای برای کمک به افرادی است که در رشد، سازگاری، تصمیم گیری، روابط خانوادگی، مهارت های اجتماعی و شیوه زندگی مشکلاتی دارند و مشاوره به این افراد کمک می کند تا راه حل مناسبی برای مشکلات خود را بیابند.

وی افزود: از اول سال 94 این نهاد در جهت ارائه راهنمایی به افراد مددجو و غیر مددجو  و دست یابی به اهداف فوق موفق به ثبت حدود 500 مورد مشاوره شده است.

اکبری خاطر نشان کرد: شهرستان درگز با داشتن 4200 کیلومتر مربع وسعت از مناطق کوهستانی، دشت های وسیع، رودخانه های دائمی، خاک حاصلخیز و سایر نعمتهای خدادادی برخودار است.

وی افزود: داشتن ثروت خدادادی و پتانسیل های ذاتی شهرستان به تنهایی باعث فقر زدایی نمی شود بلکه باید با برنامه ریزی، اشتغالزایی، فعالیتهای کار آفرینی، و توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی شرایط شکوفایی اقتصادی برای نیازمندان و محرومین شهرستان درگز محیا شود.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.