دسامبر 17th, 2015

حادثه کشور نیجریه با چراغ سبز آمریکا انجام شد

امام جمعه درگز گفت: کشتار شیعیان مظلوم نیجریه با چراغ سبز آمریکا، اسراییل و عربستان سعودی انجام شد تا مانع گسترش اسلام در قاره آفریقا شوند.

به گزارش درگزخبر، حجت الاسلام حسین ملکی امام جمعه شهرستان درگز در گفتگوی تلفنی در رابطه با کشتار شیعیان مظلوم نیجریه به خبرنگار ما اظهار کرد: حادثه اخیر کشور نیجریه در رابطه با کشتار شیعیان بسیار تاسف بار است و شواهد نشان می دهد این حادثه یک حرکت اتفاقی از طرف ارتش نیجریه نبوده؛ بلکه برای اجرای آن برنامه ریزی شده است.

وی افزود: این کشتار با چراغ سبز آمریکا، اسراییل و عربستان سعودی انجام شد تا مانع گسترش اسلام در قاره آفریقا شوند.

حجت الاسلام ملکی، صهیونیست جهانی را عامل تمام فتنه ها در جهان عنوان کرد و خاطر نشان کرد: آمریکا به همراه رژیم آل سعود بازوی داعش و گروهای تکفیری در جهان هستند و آنها همواره در تلاشند؛ تا با ایجاد ناامنی در مناطق مختلف جهان علیه مسلمانان جهان آتش افروزی نمایند تا به این شکل علاوه بر جلوگیری از پیشرفت مسلمانان به اهداف استکباری خود دست یابند.

وی ادامه داد: آنان در دستیابی به اهداف خود در عراق، یمن و سوریه ناموفق بودند و حال برای اهداف استکباری و صهیونیستی خود و انحراف توجه جهانیان از مسئله فلسطین این اقدامات را انجام می دهند.

      امام جمعه درگز ضمن تاکید به حفظ وحدت مسلمانان اذعان کرد: کشتار مسلمانان نیجریه یک پیام وحدت آفرین برای تمام مسلمانان جهان دارد؛ چرا که کشورهای استکباری و صهونیستی جهان با استفاده از زر، زور و تزویر به هر شکل ممکن به مسلمانان آسیب می رسانند.

وی افزود: رسانه های غربی از یک طرف در مقابل کشتار مظلومانه مسلمانان نیجریه کاملا سکوت می کنند و از طرف دیگر با بزرگ نمایی اخبار بی اهمیت درصدد انحراف افکار بین المللی هستند؛ تا منافع استکبار جهانی و رژیم صهونیستی تامین شود.

امام جمعه درگز تصریح کرد: این حادثه، این یک پیام واضح برای مردم مسلمان ایران دارد که اگر ملت ما وحدت و قدرت خود را حفظ نکند دچار آسیب جدی و جبران ناپذیر خواهد شد.

وی ضمن تاکید به حفظ وحدت و حضور پررنگ در انتخابات تاکید کرد و گفت: مقام معظم رهبری محور وحدت در کشور است و زمان نشان داده است تا زمانی که ما در کنار ولایت فقیه باشیم هرگز به ما آسیب نخواهد رسید.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.