دسامبر 15th, 2015

به 90 نو عروس نیازمند، جهزیه واگذار شد

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان درگز گفت: به 90 نو عروس از 202 دختر نیازمند دارای شرایط، جهزیه با ارزش کلی یک ملیارد و هشتصد میلیون ریال واگذار شد.

به گزارش درگزخبر، صادق اکبرزاده مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) درگز با اعلام این خبر اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 740دختر مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در آستانه ازدواج قرار دارند؛ که در 8 ماهه اول سال برای 202نفر از آنان پرونده جهزیه تشکیل شده است.

وی افزود: از این تعداد به 90 نفر از دختران تحت حمایت و دارای پرونده، مبلغ کلی به ارزش یک ملیارد و هشتصد میلیون ریال جهزیه واگذار شده است و 112 نو عروس دیگر در نوبت دریافت جهزیه قرار گرفتند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان درگز درباره اهمیت ازدواج جوانان خاطر نشان کرد: ازدواج و تشکیل خانواده در شرع مقدس اسلام امر بسیار مهمی است و فواید گوناگونی برای فرد و جامعه دارد؛ که مهم ترین فایده و هدف ازدواج تشکیل خانواده است.

وی ادامه داد: اگر کانون خانواده تشکیل شده سالم و پایدار باشد؛ علاوه بر ایجاد آرامش برای فرد، باعث تغییرات موثر و مثبتی در جامعه می شود؛ که برکات آن شامل تمام افراد جامعه خواهد شد.

اکبری درباره اهمیت کمک به زوجین نیازمند اذعان کرد: بنابراین فراهم نمودن شرایط ازدواج برای جوانان و به خصوص نیازمندان، ما را به داشتن جامعه ای سالم و پویا نزدیکتر می کند.

وی تصریح کرد: نیکوکاران و خرین در صورت تمایل می توانند در این امر خیر با کمیته امداد امام خمینی(ره) مشارکت نمایند.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.