دسامبر 11th, 2015

اسلام ناب محمدی(ص) با اسلام آمریکایی تفاوت دارد

امام جمعه شهرستان درگز گفت: نامه دوم رهبری به جوانان غربی بار دیگر پرده تزویر و نفاق مدرن آمریکا و اسراییل را کنار زد.

به گزارش درگزخبر، حجت الاسلام حسین ملکی امام جمعه شهرستان درگز در خطبه های نماز جمعه این هفته درباره نامه اخیر مقام معظم رهبری به جوانان غربی اظهار کرد: نامه دوم رهبری به جوانان غربی بار دیگر پرده تزویر و نفاق مدرن آمریکا و اسراییل را کنار زد؛ و به صورت هوشمندانه و حساب شده به روشنگری پرداخت.

وی افزود: مقام معظم رهبری در این نامه حقایق و واقعیات اسلام و شرایط منطقه را مطرح فرموده اند؛ که اسلام ناب محمدی(ص) با اسلام آمریکایی و اسلام اسراییلی که مردم بی گناه و مظلوم را در سوریه و عراق قتل عام می کند؛ تفاوت دارد.

حجت الاسلام ملکی خاطر نشان کرد: کمپانی های اسلحه سازی همواره برای سود بیشتر به دنبال نا امنی و جنگ در جهان و به ویژه در خاورمیانه هستند تا علاوه بر اسلام هراسی و به حاشیه کشاندن اسلام ناب محمدی(ص)، به سود و ثروت زیاد دست یابند.

وی افزود: کسانی که به دنبال حذف بشار الاسد رییس جمهور قانونی سوریه هستند به دنبال حاکم کردن داعش در منطقه هستند تا با استفاده از آن، نا امنی در منطقه را مدیریت نمایند.

این روحانی با تاکید به اهمیت وقف اذعان کرد: وقف در واقع یک صدقه مستمر و ماندگار است؛ که از یک طرف در دنیا و آخرت برای فرد برکت و ثواب بزرگی دارد و از طرف دیگر با نفع عمومی که برای جامعه به همراه دارد؛ بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه را حل می کند.

امام جمعه درگز درباره اهمیت انتخاب سبک زندگی مناسب گفت: پیروی از سیره پیغمبر اکرم(ص) یکی از راههای اصلاح نفس و نیل به سعادت فرد و جامعه است و سیره نبوی شامل تمام گفتار و رفتار پیامبر اسلام(ص) است.

وی ادامه داد: تمام انسانها به ویژه مسلمانان برای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی باید از سیره و سبک زندگی حضرت محمد(ص) پیروی نمایند.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.