ژانویه 4th, 2019

حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین ایروانی امام جمعه شهرستان درگز

کاری نکنید مردم بیل و کلنگ برداشته و با شعار بی عرضگی دولت، اقدام به احداث تونل کنند

امام جمعه درگز گفت: روزی نیست که خبر تصادفی در این جاده مرگ به گوش ما نرسد، اما متعجبم چگونه وزیر بیخیال و مدیر کل بی عرضه به فکر جان و مال این مردم نیستند و مدام وعده دروغین و توخالی می دهند.

به گزارش درگزخبر؛ حجت الاسلام محمدحسین ایروانی، امام جمعه درگز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی اظهار کرد: تقوا مایه سعادت و بی تقوایی مایه شقاوت و بدبختی آدمی است.

 

وی غرور را یکی از مهمترین رذیله های انسانی دانست و گفت: انسان را چه به غرور و تکبر که اول او آب بی مقدار و نجسی است و آخر او مرداری بدبو؛ نه اختیار روزی خویش را دارد و نه کنترل مرگ و حیاتش را؛ این مهلت اندکی هم که در دنیا به او داده شده برای آن است که بندگی خود را اثبات کند؛ بدا به حال کسی که در طول عمر کوتاه خویش فریب شیطان را خورده و شیفته قدرت و ثروت خود شود.

 

امام جمعه درگز با یادآوری سالروز قیام خونین مردم قم تصریح کرد: این حرکت مردمی که اعتراضی در برابر اهانت به امام راحل (ره) بود آغازی شد برای اعتراضات علیه رژیم ستمشاهی و نتیجه آن پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را رقم زد.

 

حجت الاسلام ایروانی ابراز کرد: روسای جمهور اسبق آمریکا آرزوی این را داشتند که ملت ایران 40 سالگی انقلاب خویش را نبیند؛ البته ترامپ هم چنین خواب آشفته ای را در سر می پرواند اما به کوری تمام بدخواهان نظام، امسال جشن پیروزی و 40 سالگی این انقلاب را پر شور تر از هر سال برگزار کرده و به بیان دستاوردهای بی نظیر انقلاب برای مردم خواهیم پرداخت؛ دستاوردهایی که به هیچ وجه قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.

 

وی افزود: البته در این میان ضعف و سیاست گذاری های غلط برخی مسئولین باعث کند شدن حرکت رو به جلوی نظام شده اما ایمان قوی و عزم راسخ نسل سوم و چهارم، نوید بخش تداوم و سرعت صدور انقلاب است.

 

امام جمعه درگز با اشاره به گرفتار شدن کشور به سیاست گذاری غلط در حوزه ارز و دلار تصریح کرد: متاسفانه اوضاع بی تدبیری مسئولین به حدی رسیده که سیاست های غلط آنان نتیجه ای جز بی ارزش شدن پول ملی بیکاری و شرایط سخت تورم و فساد و رانت خواری را به دنبال ندارد؛ کار به جایی رسیده که وزیر بهداشت مملکت مجبور به استعفا شده و سوء تدبیر دولت در توزیع اعتبارات را با صراحت در رسانه ها اعلام می کند.

 

حجت الاسلام ایروانی در ادامه عنوان کرد: با فرصتی که ستاد بازسازی عتبات عالیات برای مردم به وجود آورده، تاکنون 11 نفر از همشهریان درگزی مبلغ 44 میلیون تومان را صرف این امر خیر کرده اند که از میان آنها، هفت نفر از برادران هنگ مرزی بوده اند.

 

وی با تاکید مجدد و مصرانه بر پیگیری تونل الله اکبر گفت: روزی نیست که خبر تصادفی در این جاده مرگ به گوش ما نرسد، اما متعجبم چگونه وزیر بیخیال و مدیر کل بی عرضه به فکر جان و مال این مردم نیستند و مدام وعده دروغین و توخالی می دهند.

 

امام جمعه درگز عنوان کرد: تونل باغان شهر مریوان با طول 2 هزار متر ظرف مدت 16 ماه افتتاح شد اما چرا به تونل الله اکبر که می رسد همه بر طبل بی پولی می کوبند؟ نکند نماینده و فرماندار مریوان با درگز فرق دارند و یا مشکلی در مردم این شهرستان وجود دارد؟ نگویید پول نیست، پولها جای دیگر هزینه می شود.

 

حجت الاسلام ایروانی در پایان خاطر نشان کرد: این مردم وعده و دروغ زیاد شنیده اند؛ کاری نکنید که خودشان بیل و کلنگ برداشته، شعار بی عرضگی دولت را سر دهند و تونل را با دستان خود احداث کنند.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.