سپتامبر 28th, 2018

اعتراض و اعتصاب کامیونداران مشهد خراسان رضوی

خرابکارانی که مانع فعالیت کامیونداران می‌شوند

مدیر شرکت تعاونی حمل‌ونقل کامیون داران مشهد گفت: عده‌ای در جاده به کامیون های در حال تردد سنگ پرتاب می کنند و برخی رانندگان از ترس این که به خودروهای آنها آسیب رسد اندکی دست نگه داشته اند تا اوضاع کمی منظم شود.

نصرالله سلمانی در گفت‌وگو با درگزخبر؛ پیرامون مشکلات کامیون داران اظهار کرد: یک سری شایعاتی منتشر شده ولی واقعیت این است که انجمن های صنفی کامیونداران و اتحادیه های حمل و نقل و تعاونی کامیونداران چیزی به نام اعتصاب ندارند و راننده ها در محورهای خود مشغول به فعالیت هستند.

 

وی با بیان اینکه دشمنان ملت ایران پشت پرده ایجاد نارضایتی در کامیون‌داران هستند، افزود: وقتی کامیونی متوقف شود کرایه ها به تبع بالا خواهد رفت و مشکلات معیشتی مردم بیش از پیش خواهد شد.

مدیر شرکت تعاونی حمل‌ونقل کامیون داران مشهد یادآور شد: اعلام اخبار کذب اعتصاب سراسری کامیون داران، حربه دشمنان و ضد انقلاب هاست که می خواهند مردم را تحت تاثیر قرار دهند.

سلمانی از افزایش 20 درصدی کرایه ها کامیون داران خبر داد و تصریح کرد: در برخی موارد نیز کرایه ها بیشتر از 20 درصد افزای داشته زیرا قیمت لوازم نیز گران شده و این امر بر میزان کرایه ها تاثیر گذاشته است.
وی ادامه داد: بیمه های تکمیلی رانندگان از ناحیه شرکت های تعاونی در حال واریز شدن است و هم اکنون به دنبال اعمال بیمه تکمیلی برای رانندگان هستیم که این اقدام مستلزم طی مراحل قانونی و اداری خودش است.

مدیر شرکت تعاونی حمل‌ونقل کامیون داران مشهد با بیان اینکه هنوز برخی قول های دولت در خصوص کامیون داران محقق نشده است، گفت: بنا به اعلام دولت علت گران شدن لاستیک، گران شدن مواد اولیه ساخت آن است و صرف این که فقط لاستیک کامیونداران گران شده باشد اینچنین نیست زیرا با اعمال تحریم های جدید همه چیز گران شده است.

سلمانی خاطرنشان کرد: دولت قول داده است تا با واردات لاستیک برای کامیون داران، هر راننده ای بتواند با کارت ماشین لاستیک تحویل بگیرد، ولی در حال حاضرعملی نشده است.

وی با تاکید بر اینکه در خراسان رضوی کامیون داران اعتصاب نکرده اند، گفت: متاسفانه عده ای در جاده به کامیون های در حال تردد سنگ پرتاب می کنند و برخی رانندگان از ترس این که به خودروهای آنها آسیب رسد اندکی دست نگه داشته اند تا اوضاع کمی منظم شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.