می 25th, 2018

ّبرجام چیزی جز فریب نیست و پاسخگوی نیاز مردم نخواهد بود

امام جمعه درگز گفت: مسئولین باید به فکر مردم بوده و به امید برجام نباشند؛ چرا که از ابتدای امر واضح بود که برجام چیزی جز فریب و نیرنگ نیست و پاسخگوی نیاز مردم نخواهد بود.

به گزارش درگز خبر، حجت‌الاسلام محمدحسین ایروانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که در مصلا الغدیر برگزار شد ضمن سفارش نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی اظهار کرد: بهترین سرمایه انسان برای سعادت دنیا و آخرت، تقوا و پرهیزگاری است.

 

وی با اشاره به در پیش بودن ایام ولادت امام حسن (ع) گفت: امام حسن (ع) نور چشم پیامبر و سرور جوانان اهل بیت است؛ حسن خلق، یتیم نوازی و دائم الذکر بودن از سجایای اخلاقی این شخصیت بزرگوار است.

 

امام جمعه درگز با گرامیداشت ایام وفات حضرت خدیجه تبیین کرد: حضرت خدیجه در کنار حضرت فاطمه (س)، حضرت مریم و آسیه، از بانوان برگزیده عالم است؛ معیار و ملاک خدیجه ایمان و خدا و آخرت بود و در این راه تمام ثروت و دارایی خود را برای گسترش اسلام بخشیده و خود را مطیع محض پیامبر (ص) کرد.

 

حجت الاسلام ایروانی عنوان کرد: پیروزی نیروهای حزب الله لبنان بر رژیم صهیونیستی شروعی بود بر شکست های متوالی رژیمی که روزگاری خود را ابر قدرت حوزه نظامی منطقه تلقی می کرد؛ این غده سرطانی به زودی توسط نیروهای مقاومت، شکست نهایی را خورده و بساط او از منطقه جمع خواهد شد.

 

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: اتهامات بی پایه و اساس وزیر امور خارجه آمریکا علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، حربه ای است برای جبران شکست های چهل ساله آنها از ایران؛ اما سران کشور آمریکا باید بدانند ملت بزرگ ایران از این هیاهوها نمی ترسند و این نظام به زودی به تصمیم گیرنده اول دنیا تبدیل خواهد شد.

 

امام جمعه درگز اظهار کرد: البته در این میان ذکر این نکته ضروری است که استراتژی بلند مدت آمریکا تغییر درونی نظام از طریق برقراری نارضایتی در میان مردم و ایجاد دو قطبی در بین مردم و مسئولین است؛ لذا حفظ وحدت و انسجام درونی، تقویت اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی یک امر ضروری برای مقابله با نقشه های شوم دشمن است.

 

حجت الاسلام ایروانی تاکید کرد: مسئولین باید به فکر مردم بوده و با برنامه ریزی صحیح و هوشمندانه مشکلات معیشتی را برطرف کرده و به امید برجام نباشند؛ چرا که از ابتدای امر واضح بود که برجام چیزی جز فریب و نیرنگ نیست و پاسخگوی نیاز مردم نخواهد بود.

 

وی در پایان با گلایه از روند نادرست درخواست های مردم از نمایندگان مجلس خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم نمایندگان ما به درستی به تکلیف خود عمل کرده و بدون ترس و دلهره، از رئیس جمهور سوال کرده و یا وزیری را استیضاح کنند، باید درخواست های خود را از فرماندار و دولت طلب کنیم؛ در غیر اینصورت نماینده مجلس ناچار است برای رفع مشکلات مردم، با دولت و نمایندگان او توافق کرده و از طرح سوال و استیضاح خود صرف نظر کند.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.