فوریه 23rd, 2018

امروز مهم ترین موضوع دنیا محو شدن اسرائیل از صفحه روزگار است

امام جمعه درگز با اشاره به حرکت بسیار زیبای وزیر امور خارجه در پاسخ به نمایش مضحک نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: امروز مهم ترین موضوع دنیا محو شدن اسرائیل از صفحه روزگار است.

به گزارش درگزخبر؛ حجت‌الاسلام محمد حسین ایروانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که در مصلا الغدیر برگزار شد ضمن سفارش نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی تبیین کرد: نشانه متقی بودن پرهیز از گناه و کبر و غرور است.

 

وی به تشریح فلسفه حرمت ربا پرداخت و گفت: خداوند متعال ربا را حرام فرمود تا مردم از تجارت و سودهای حرام به تولید و فروش حلال روی آورده و سنت قرض الحسنه را در میان یکدیگر رواج دهند.

 

امام جمعه درگز عنوان کرد: اگر کسی از طریق ربا مالی به دست آورد، خداوند هیچ عملی را از او نمی پذیرد و تا زمانی که درهم و دیناری از ربا در زندگی او باشد پیوسته خداوند متعال و فرشتگان او را لعن و نفرین خواهند کرد؛ ربا باعث تباه شدن دین و آخرت انسان می شود.

 

حجت الاسلام ایروانی با اشاره به جنایات وحشیانه داعشی های وطنی که در روزهای اخیر اتفاق افتاد اظهار کرد: اقدامات ضد امنیت و اغتشاشگرانه این افراد باعث شهادت مدافعان امنیت کشور شد و زمینه خرسندی و شادمانی رسانه های استکباری را فراهم کرد.

 

وی ضمن بیان اینکه امروز مهم ترین موضوع کشور ما، حفظ امنیت مردم و جامعه است تاکید کرد: ما نمازگزاران نماز جمعه ضمن محکوم کردن این جنایت، تنفر و انزجار خود را از عوامل و حامیان آنها اعلام کرده و برخورد قاطعانه مسئولان امر در قوه قضائیه و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی با عوامل اصلی این اغتشاش را خواستاریم.

 

امام جمعه درگز در ادامه سخنان خود به دیدار مقام معظم رهبری با مردم آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: در این دیدار نکات بسیار مهم و راهبردی بیان شد که از میان آنها می توان قابل جمع بودن حمایت از نظام اسلامی و انتقاد از مسئولان را مورد اشاره قرار داد.

 

حجت الاسلام ایروانی توضیح داد: امروز مردم ما پای این انقلاب ایستاده اند و از اصل نظام و قانون اساسی حمایت می کنند اما نسبت به برخی رفتارها، سوء مدیریت ها، دزدی ها، مفاسد اقتصادی و ویژه خواری، مشکلات اقتصادی و بیکاری اعتراض دارند.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری از جانب مسئولین و مدیرانی که ضعیف بوده و نتوانستند با روحیه جهادی، کار کنند از خدا و مردم عذر خواهی کردند اما واقعا عجیب است بعضی از افراد نمی خواهند به خود آمده و این مساله مهم را درک کنند که حضرت آقا نباید به جای آنها اظهار شرمندگی و عذر خواهی کنند.

 

امام جمعه درگز حرکت به سمت اشرافی گری را ارتجاع از آرمانهای انقلاب دانست و اذعان داشت: متاسفانه عده ای از مدیران و مسئولان ما گرفتار دنیا خواهی و رفاه طلبی شده اند، این مساله برای انقلاب زنگ خطری است و آن را به سقوط و بازگشت به شرایط پیش از انقلاب می کشد.

 

حجت الاسلام ایروانی در پایان خاطر نشان کرد: حرکت بسیار زیبای وزیر امور خارجه کشور در پاسخ به نمایش مضحک نخست وزیر رژیم کودک کش صهیونیستی مایه افتخار و مباهات است که از جانب مقام معظم رهبری مورد تقدیر قرار گرفت؛ امروز مهم ترین موضوع دنیا محو شدن اسرائیل از صفحه روزگار است.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.