ژانویه 14th, 2016

فرمان رهبر انقلاب برای جلوگیری از نفوذ غرب

واقعیت این است که برخی از دولت‌مردان که شیفته غرب می‌باشند به صورت خود‌خوانده تدابیری را اتخاذ می‌کنند که ناخواسته راه را برای غربی‌ها هموار می‌کند.

به گزارش درگزخبر به نقل از صبح توس، رهبر انقلاب در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی دریایی سپاه به همراه خانواده‌های آنان بیان داشتند که مذاکره آمریکا با جمهوری اسلامی یعنی نفوذ. معظم‌له در این دیدار علت مذاکره با آمریکا را باز شدن راه‌های نفوذ در کشور برشمردند.
علاوه بر این که معظم‌له به کرات در جمع‌های مختلف خطر نفوذ آمریکا به دولت‌مردان را گوش‌زد نموده‌اند. واقعیت این است که برخی از دولت‌مردان که شیفته غرب می‌باشند به صورت خود‌خوانده تدابیری را اتخاذ می‌کنند که ناخواسته راه را برای غربی‌ها هموار می‌کند. معظم‌له با بیان اینکه می‌خواهند راه را باز کنند برای تحمیل، خطاب به دولت‌مردان خصوصأ تیم هسته‌ای این موضوع را متذکر شدند.

 

تابو شکنی تیم مذاکره کننده
در واقع تیم مذاکره کننده در هر فرصت پیش آمده به میز مذاکره آمده و پابه‌پای غرب و آمریکا درصدد رسیدن به اجماع بوده؛ اما صرف نظر از اینکه بستری که برای مذاکره محیا شده راهی برای ورود غرب به ایران است. همانطور که رهبر انقلاب به این نکته اذعان داشتند که طرف غربی یک جا‌هایی بالأخره فرصت‌هایی را پیدا کرده و حرکتهای مضری برای منافع ملی انجام داده است.
به نظر می‌رسد غربی که پس از سه دهه پای میز مذاکره آمده، پاشنه آشیل و راه نفوذ در کشور را از طریق مذاکره دیده است. راهی بدون درگیری و کم هزینه، که توسط افرادی که به تعبیر رهبر انقلاب بی‌خیال یا سهل‌اندیش که این واقعیات را نمی‌فهمند صورت می‌پذیرد.
چرا مذاکره ممنوع شد؟
رهبر انقلاب در دیدار با فرماندهان نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به انبوه عظیم جمعیت انقلابی آگاه و بصیر فرمودند: مذاکره با آمریکا ممنوع است و مضرات آن بیشتر از منافع‌اش است. ظاهراً عده‌ای در داخل در خیال ‌خام توافق هسته‌ای را مقدمه مذاکره در عرصه‌های دیگر بر می‌شمارند. تا جایی که حاضرند هر گونه امتیازی به غرب بدهند اما این مسیر مسدود نشود.
علی‌رغم اینکه رهبر انقلاب در فرمایشات خود اعلام داشتند که مخالفتی با مذاکره ندارم اما همانطور که بیان داشتند مذاکره به معنای امروزی یعنی معامله و یک چیزی بگیر و یک چیزی بده و آیا امیر‌المومنین با زبیر و امام حسین با ابن‌سعد معامله کرد؟
به همین جهت بود که رهبر معظم انقلاب فرمان جلوگیری از نفوذ غرب را صادر و فرمودند: تکلیف دولت است تا همه عرصه‌هایی را که امکان نشست و حضور آمریکا در کشور احساس شود را ببندد و با استفاده از ساخت درونی نظام و توسعه و تقویت داخلی مانع دست‌اندازی بیگانگان به کشور شوند.
انتهای پیام/

 


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.