ژانویه 14th, 2017

سیاسی بودن جابجایی‌ام، شایعه است

رییس سابق آموزش و پرورش درگز گفت: آموزش و پرورش یکی از سیاسی‌ترین ارگان‌های اداری ما محسوب می‌شود؛ اما سیاسی بودن تودیع‌ام، از ریاست آموزش و پرورش درگز را تکذیب می‌کنم.

به گزارش درگزخبر، امروز(25 دی) مراسم تودیع و معارفه ریاست آموزش و پرورش شهرستان درگز با حضور تعدادی از مسئولین، فرهنگیان و فرماندار درگز در محل این اداره برگزار شد.

در این مراسم، طی حکمی از علیرضا کاظمی مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی، حبیب قنبریان به عنوان رییس آموزش و پرورش درگز معارفه شد و از پیام پاکدل رییس سابق آموزش و پرورش این شهرستان تقدیر شد.

حبیب قنبریان در خصوص اهدافش به خبرنگار ما گفت: از تمام ظرفیت‌های پرسنل آموزش و پرورش استفاده خواهم کرد؛ تا آموزش و پرورش متناسب با شان مردم درگز شکل گیرد.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه چه قولی را به دانش‌آموزان و والدین آنها می دهد گفت: هیچ قولی نمی دهم؛ ولی قول می‌دهم تمام سعی خود را با توجه به ظرفیت و پتانسیل خود، انجام دهم تا آموزش و پرورش درگز از لحاظ کمی و کیفی ارتقاء یابد.

با تودیع و معارفه ناگهانی ریاست آموزش و پرورش شهرستان درگز، شایعاتی مبنی بر سیاسی بودن این جابجایی در اذهان مردم ایجاد شد.

پیام پاکدل رییس سابق آموزش و پرورش درگز در حاشیه این مراسم، ضمن تشکر از شهروندان، فرماندار و امام جمعه درگز گفت: آموزش و پرورش یکی از سیاسی‌ترین ارگان‌های اداری نظام ما محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به این مسئله و کوچکی شهرستان درگز ممکن است شایعاتی پخش شود؛ که این تودیع و معارفه به خاطر مسایل سیاسی رخ داده است؛ که من آن ‌را تکذیب می‌کنم.

وی افزود: با توجه به این تودیع و معارفه، ممکن است؛ بعضی از افراد ادعاهایی را مبنی بر دخالت در این جابجایی داشته باشند؛ که این موضوع صحت ندارد.

پاکدل در پاسخ به این سئوال که چرا این تودیع و معارفه یکباره اتفاق افتاد گفت: این تودیع و معارفه به صورت یک‌دفعه‌ای رخ نداد؛ بلکه احتمال آن از حدود 2 هفته پیش وجود داشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در طول 30 ماه مدت ریاستم، تلاش بسیاری انجام شد؛ تا آموزش و پرورش شهرستان حرکت رو به جلو داشته باشد؛ که نتایج خوبی نیز در کنکور کسب شد و امیدوارم این روند رو به رشد با رییس جدید آموزش و پرورش ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


یک پاسخ به “سیاسی بودن جابجایی‌ام، شایعه است”

  1. دکتر اردشیر اردشیری گفت:

    ضمن تبریک به اقای دکتر قنبری امیدوارم همانطور که در تدریس بسیار موفق ورضایت از ایشان وجود دارددر مدیریت نیز منشا خدمات خوبی برای مردم عزیز و فرزندانمان باشند زیرا اینده این شهر ومملکت به آموزش و پرورش وابسته است البته امید واریم دولتمردان و ما اولیا دانش آموزان قدر ایشان رابدانیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.