دی ۵ام, ۱۳۹۵

۹ دی برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است

رییس دفتر امام جمعه درگز گفت: دو عامل رهبری مقام معظم رهبری و ولایتمداری مردم ایران در کنار هم رمز پیروزی و عامل پایان فتنه در روز 9 دی بود.

حجت الاسلام علیرضا پرنیان رییس دفتر امام جمعه شهرستان درگز در گفت‌وگو با خبرنگار درگزخبر در خصوص فتنه ۸۸ گفت: در حوادث سال ۸۸ عده‌ای که وابسته به استکبار جهانی نظیر انگلیس، اسراییل و آمریکا بودن از فرصت به وجود آمده سوء استفاده کردن و به روی صحنه آمدند تا برای همیشه انقلاب اسلامی، اعتقادات و مقدسات ملت ولایتمدار ایران را از بین ببرند.

وی افزود: هدف آنها با جنگ نرم و تبلغات مسموم براندازی این نظام الهی بود.

حجت‌الاسلام پرنیان با بیان اینکه آسیب‌هایی که کشور در دوران فتنه دید غیرقابل چشم‌پوشی است؛ گفت: حرمت شکنی به ارزشهای دینی، تفرقه افکنی، تحمیل هزینه‌های مالی، زیر سوال بردن نهادهای قانونی، اقدامات غیر قانونی، ایجاد ناامنی و القاء تشویش اذهان عمومی تنها بخشی از تبعات داخلی این فتنه بود.

وی ادامه داد: تبعات خارجی این فتنه شامل تغییر رفتار و ادبیات کشورهای غربی در قبال ایران، افزایش فشارها و تحریم‌ها، باج‌خواهی در پرونده هسته‌ای ایران، افزایش امید دشمن، رشد تحرکات ضد ایرانی کشورهای منطقه خلیج فارس و ایجاد نگرانی در حامیان و وفاداران به انقلاب اسلامی بود.

رییس دفتر امام جمعه شهرستان درگز ضمن اشاره به بصیرت مردم اذعان داشت: دو عامل رهبری مقام معظم رهبری و ولایتمداری مردم ایران در کنار هم رمز پیروزی و عامل پایان فتنه بود.

وی افزود: سرانجام در روز ۹ دی برگ زرینی به تاریخ انقلاب اسلامی افزوده شد و تمام محاسبات دشمنان انقلاب اسلامی نابود شد.

حجت الاسلام پرنیان ضمن اشاره به اینکه بصیرت مردم همچنان در حال رشد است؛ خاطر نشان کرد: ۹ دی روز بصیرت و تجدید میثاق مردم با امامت و ولایت و نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: باید همایش ۹ دی هر چه با شکوه برگزار شود و حضور نسل جوان و اقشار مختلف مردم در این همایش از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در پایان افزود: آنچه امروز مایه برقراری امنیت در داخل کشور شده است؛ بصیرت، ولایتمداری ملت ایران و خون شهداست.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *