مهر ۲۰ام, ۱۳۹۶

یک گل و چندین رکورد برای پیکان و جلالی

وبسایت نود: مجید جلالی مربی پیکان در دیدار امروز برابر گسترش فولاد با یک گل به برتری رسید. با این پیروزی، مجید جلالی موفق شد چندین رکورد را به ثبت برساند. پیکان که در این فصل به جز یک بازی، در تمامی بازی هایش موفق به گلزنی شده، با گلزنی در برابر گسترش فولاد ششمین بازی متوالی دروازه حریف را باز کرد.
پیروزی برابر گسترش فولاد پنجمین پیروزی متوالی پیکان در رقابت های این فصل به شمار می رود و از این نظر، بیشترین تعداد بردهای متوالی در لیگ هفدهم را به نام خود ثبت کرده است. علاوه بر این، در تاریخ رقابت های لیگ برتر، برای نخستین بار است که تیم مجید جلالی در لیگ توانسته به پنج برد پیاپی دست یابد. همچنین، تیم فوتبال پیکان هم برای نخستین بار در تاریخ لیگ برتر توانست به پنج برد متوالی دست یابد و رکورد جدیدی را برای خود ثبت کند.
رکورد دیگری که برای پیکان ثبت شد، کسب بیشترین امتیاز و همچنین بالاترین جایگاه در جدول رده بندی است؛ پیکان در پایان هفته نهم با کسب ۱۷ امتیاز و به لحاظ تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در جایگاه سوم جدول قرار دارد. این عملکرد در تاریخ لیگ برتر برای خودروسازان بی سابقه بوده و جلالی در این فصل توانست بهترین نتایج را در ۹ هفته نخست لیگ برتر به دست بیاورد.


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *